ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Altın kaplama Tungsten >>Tungsten Alaşım Altın Yumurta

Tungsten Alaşım Altın Yumurta

Altın kaplamalı, iki kategoriye, bir homojen madde yaldızlı ayrılır ve diğer bir heterojen malzeme altın kaplamadır. Diğer uygulanabilir kaplama karakteristik noktaları Temelde iki kategori vardır: altın kaplama metal parçalar ve üzerinde metalik olmayan altın kaplama. Altın tabakası kaç parlak, parlak koyu konular kalınlığına bağlı olarak artılarını ve eksilerini altın kaplama kalitesi. Artılarını ve tabii eksilerini altın kaplama kalitesi çok yakından altın kaplama ürünleri ile ilgili, burada tavsiye edilmesi gerekir tungsten alaşım altın özellikle bizim ürün, sevgi kaplama olduğunu tungsten alaşım altın yumurta,başka herhangi bir altın kaplama ürünlerin daha değerlidir.

Tungsten alaşım çevre dostu, dayanıklı ve bir sertlik malzeme, en önemli altın yoğunluğu (19.3g / cm3) yakın yoğunluğu vardır. Tungsten alaşım Bu avantajlar altın kaplama ürünler Bazı avantajları zevk tungsten alaşım, pahalı bir metal altın veya platin en iyi alternatiftir yapar. Başlıca ürünler: vb tungsten alaşım altın barlar, tungsten alaşım altın çubuklar, tungsten alaşım altın sikkeler, tungsten alaşım altın yumurta ve.

Tungsten alaşım Altın Yumurta hakkında bazı Resimler:

tungsten alaşım altın yumurta altın kaplama tungsten alaşım altın yumurta
tungsten alaşım altın yumurta-01 tungsten alaşım altın yumurta-02 tungsten alaşım altın yumurta-03

tungsten alaşım altın yumurta görünümü altınla kaplıdır. Tungsten alaşım altın yumurta yüksek yoğunluklu ve korozyon direnci özelliklerine sahiptir. BU NEDENLE, tungsten alaşım altın yumurta toplama layık, bu yüzden müşterileri, arkadaşları ve VIP için bir hediye olarak çok iyi bir seçimdir. Bu altın benzer, ancak birçok kişi tarafından fiyatı çok altın daha ucuz, bu yüzden sevdi.

Eğer bir altın satıcı vardır, ve tradefairs katılmak veya ekranda ürünlerine altın koyarsanız, size altın ürünleri çalındı ​​istemiyorum. Ancak, de parlak altın ürünleri her zaman hırsızlar için caziptir. olası büyük kayıpları azaltmak için, daha iyi bir sahte koymak istiyorum, ve altın ürünlere benzer, tungsten alaşım altın yumurta en iyi seçim olacaktır gerekir.

Uyarı: Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp .. üretiminde uzmanlaşmış ve ikiden fazla Decades için tungsten alaşım altın yumurta ve diğer tungsten ilgili ürünler satan uzmanlaşmış bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Biz profesyonel bir tungsten alaşım altın yumurta manufacturer.Our, ürün ve diğer ürün sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır bulunmaktadır. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla ürün ve diğer ürünler kullanmayın etmeyiniz. Biz ihtiyaçlarınızı olarak tungsten altın yumurta her türlü sağlayabilir.

Eğer tungsten alaşım altın yumurta ilgilenen varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Sınıflar| Tungsten Alaşım Üretici| Tungsten Alaşım imalatı Süreci
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved