ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Altın kaplama Tungsten >>Tungsten Altın Kaplama Paperweight

Tungsten Altın Kaplama Paperweight

Bu yüksek yoğunluk, yüksek erime noktası, küçük bir hacme, iyi sertlik, birçok aşınma direnci, yüksek nihai çekme mukavemeti, yüksek şekil alabilirlik, yüksek sıcaklık direnci, düşük buhar basıncına, altın kaplamalı kağıt ağırlığı, tungsten alaşımı gibi, çünkü: tungsten aşağıdaki mükemmel özelliklerinin altın paperweight günümüzde en popüler el sanatları vardır.
altın kaplama tungsten alaşım paperweight
Altın kaplama Paperweight

Tungsten Alaşım Altın Değişiklik için Paperweight kaplama

Tungsten alaşım altın paperweight ve tungsten alaşım altın paperweight tungsten ağır alaşım oluşur kaplama. alaşım çekme dayanımı ödün vermeden maksimum sertlik ve sertlik için izin verir. Her altın tungsten alaşım paperweight elmas aletleri ile parlatılır kaplı. uzun ömürlü güzellik, güvence Sertlik, kalıcı cilalı. Tungsten alaşım altın paperweight bir hatıra ya da hediyelik eşya olabilir. Tungsten alaşım altın paperweigh veya altın kaplama tungsten alaşım paperweight it.Tungsten alaşım altın paperweight üzerinde kişinin doğum tarihi ya da adı ile doğum hediye olarak gönderilebilir, bu nedenle daha iyi yeni yıl için seçim ve şirketin veya düğün yıldönümü bulunmaktadır. Tungsten alaşım altın paperweight parlak bir yüksek cila sürer ve hiç kamuoyuna sunulan herhangi bir metal daha uzun tırmalama direnir. Altın kaplama Paperweight ve tungsten alaşım altın paperweight 18k altın ve titanyum göre dört kat daha sert yaklaşık on kat daha zor, ön, altın paperweight şekil dışında orada viraj asla.

tungsten alaşım altın paperweight
Altın kaplama Paperweight

Çin Tungsten sunabilir tungsten alaşım altın Paperweight kaplama, tungsten alaşım müşterilerimize mevcut el sanatları, hediyelik eşya gibi altın paperweight. Genellikle, bu Chinatungsten hatırlatma herhangi bir yasadışı amaçla kullanmayın lütfen vermedi istiyorum Yani vb arkadaşlar, müşteriler, sınıf arkadaşları, ücretsiz altın hediye olarak kullanılan ve beklenen shoulderstand gibi herhangi bir gravür harf ve / veya logolar imzalı bağlı olabilir garanti ve / veya sertifika.

Eğer altın kaplama tungsten alaşım paperweight veya tungsten alaşım altın paperweight ilgi varsa, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon86 592 512 9696.

Uyarı: Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp .. üretiminde uzmanlaşmış ve ikiden fazla Decades için tungsten ilgili ürünler satan uzmanlaşmış bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Bizim altın kaplama tungsten alaşım ürün sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim altın kaplama tungsten alaşım ürünleri kullanmayın etmeyiniz.
İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved