ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ طلا و جواهر >>تنگستن باند

تنگستن باند

نگستن سخت ترین مقاوم در برابر خراش مواد فلزی در جهان است. از آن جمله فلز سخت است، آن را دشوار است به manufacture.It طول می کشد تا پنج بار دیگر به تولید در مقایسه با فلزات سنتی است.تنگستن باند یک طلا و جواهر عالی برای کسانی که با دست خود کار زیادی را و منجر به یک سبک زندگی فعال است.

بزرگترین و با کیفیت تنگستن باند توانایی بی نظیر خود را به مقاومت در برابر خراش است. این ویژگی است که بهترین های نگستن گروه که یک پایان بسیار جلا که برای همیشه طول می کشد را نشان داد.

محبوب تنگستن باند نشان دهنده روند جواهرات مد برای آزمایش با فلزات فراتر از انتخاب های سنتی است. کلاسیک ما آن را نگاه گاه به گاه خود را در سبک کامل است.

جذاب نگستن گروههای موسیقی ما شده است بسیار جلا پایان براق و آنها را در تضاد با دیگر فلزات هستند، که خش به راحتی و به سرعت با محو روزانه.

از آنجا که از نگستن گروه دارای خواص ویژه ای از طول عمر و دوام بالا، زمانی که آنها مورد استفاده به طلا و جواهر، آن را همیشه عشق ابدی بین زن و شوهر نماد. این محصول خواهد خاراندن مقاومت در برابر، ضد حساسیت است، خواهد شد و پرداخت است که به ویژه در طرح های پایان براق مفید نیاز ندارد.

نگستن محیط زیست دوستانه، با دوام و سخت است، چگالی آن از 19.25g / cm3 است فقط در مورد چگالی مشابه طلا (19.3g / cm3 را)، که خرس وزن مخصوص مشابه است.

نگستن band  نگستن alloy band نگستن alloy bands

تنگستن باند

نگستن گروههای موسیقی در یک انتخاب عالی مدرن برای هر کسی که ارزش طلا و جواهر با کیفیت بالا که یک عمر طول بکشد. دلیل این است که آن را دارای خواص فیزیکی فوق العاده و بزرگ زیبایی همه در یک الگوی تقریبا غیر قابل خراب. آن 7 بار سخت تر از حلقه فولاد ضد زنگ و 4 بار سخت تر از حلقه تیتانیوم، نگستن باند و nbsp است. سختی می توانید الماس است .این سخت، خیره کننده، درخشش adamantine و نجیب مطابقت. از آن است که مقاومت در برابر خوردگی بالا به عنوان در آزمون عرق مصنوعی را نشان داد. آن را کاملا غیر تحت شرایط عادی خورنده، نه محو خواهد شد و رنگ را تغییر دهید.

.

اگر شما هر گونه علاقه در تنگستن باند، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com or call us : 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن سنگین کننده | تنگستن نمرات آلیاژ سنگین | آلیاژ تنگستن سنگین تولید کننده
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved