ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ طلا و جواهر >>نگستن قهرمانی حلقه

نگستن قهرمانی حلقه

نگستن alloy chamionship ringنگستن قهرمانی حلقه حلقه به عنوان مسابقه ورزشی یا سوغات ستاره فوق العاده استفاده می شود. اگر چه شما می NBA یا بازیکنان فوتبال نیست، شما می توانید همچنین می توانید نگستن حلقه خود قرار دهند. اگر شما در عشق با یک ستاره معروف مانند کوبه برایانت قرار می گیرند، شما می توانید یک حلقه حک شده با نام خود، این همه تنگستن چین آنلاین می تواند برای شما انجام خرید.

تنگستن حلقه ترین حلقه مقاوم در برابر سایش موجود در این سیاره است. نگستن است حدود 10 برابر سخت تر از 18K طلا، 5 بار سخت تر از فولاد ابزار، و 4 بار سخت تر از تیتانیوم. با توجه به سختی شدید خود، نگستن حلقه خواهد شکل خود را نگه دارید و درخشش بیش از هر حلقه در بازار است.

نگستن حلقه است به حلقه به عنوان به طور دائم جلا اشاره شده است. هر حلقه قهرمانی است به صورت جداگانه با استفاده از ساینده الماس همه فن حریف و قالب الماس چندبلوری صنایع. آن را به رایگان و کبالت است.

 

نگستن alloy chamionship ring

تنگستن حلقه قهرمانی خرس اموال خاص از طول عمر و دوام بالا. هنگامی که نگستن حلقه استفاده شده است به طلا و جواهر، آن را همیشه عشق بین دوستداران و یا زن و شوهر می تواند beeverlasting دلالت. سختی نگستن را می سازد آن را خراش مقاومت. آن را پرداخت است که به ویژه در طرح های با پایان براق مفید نیاز ندارد.

تنگستن حلقه مقاومت در برابر خوردگی بالا. توسط تست عرق مصنوعی، آن را کاملا خورنده نیست، محو شدن نیست و در رنگ را تغییر دهید، آلرژیک، زنگ است.

 

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال. آدرس ایمیل ما این است که sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. متناوبا، شما می توانید با ما تماس بگیرید : 0086 592 5129595/5129696/5127878.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن سنگین کننده | نگستن آلیاژ حلقه سنگین | نگستن Heavy Alloy Military Ring
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved