ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >>نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی

نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی

سطح طلایی را به دو دسته تقسیم می شوند، یکی از مواد همگن طلاکاری شده بود، و از سوی دیگر مواد ناهمگن روکش طلا. دیگر آبکاری طلایی نقاط مشخصه به طور عمده دو دسته: در قطعات فلزی روکش طلا و غیر فلزی روکش طلا. کیفیت روکش طلا از جوانب مثبت و منفی بسته به ضخامت لایه طلا چگونه بسیاری از براق سوژه های تاریک روشن است. کیفیت روکش طلا از جوانب مثبت و منفی البته همچنین از نزدیک با محصولات طلا اندود مربوط، در اینجا ما توصیه می شود یک طلا آلیاژ نگستن اندود محصول، به ویژه ما نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی,آن را با ارزش بیش از هر سایر محصولات روکش طلا است.

نگستن آلیاژ یک ماده سازگار با محیط زیست، با دوام و سختی است، مهم ترین چگالی آن، نزدیک به تراکم طلا (19.3g / cm3 را) است. این مزایای استفاده از نگستن آلیاژ می سازد نگستن آلیاژ محصولات طلا اندود لذت بردن از مزایای خاص، بهترین جایگزین از طلا فلزات گران قیمت و یا پلاتین است. محصولات اصلی عبارتند از: نگستن آلیاژ میله طلایی، نگستن آلیاژ میله های طلایی، نگستن آلیاژ سکه های طلایی، نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی و غیره.

برخی تصاویر در مورد نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی:

نگستن alloy golden eggs golden plated نگستن alloy golden egg
نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی-01 نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی-02 نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی-03

ظاهر نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی با روکش طلا. نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی دارای چگالی و مقاومت در برابر خوردگی بالا ویژگی های. بنابراین، نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی به ارزش مجموعه است، آن را یک انتخاب بسیار خوبی به عنوان هدیه به VIP مشتریان، دوستان و غیره است. این شبیه به طلا است، اما قیمت بسیار ارزان تر از طلا، بنابراین دوست داشتنی شده توسط بسیاری از مردم.

اگر شما یک فروشنده طلا هستند، و شرکت در نمایشگاه های تجاری، و یا قرار دادن طلا خود را در محصولات بر روی صفحه نمایش، شما نمی خواهید محصولات طلا خود را به سرقت رفته بود. با این حال، محصولات براق طلا همیشه جذاب برای دزد. به منظور کاهش هر ضرر و زیان بزرگ ممکن است، شما بهتر است قرار دادن یک جعلی، و باید آن را شبیه به محصولات طلا، نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی خواهد شد بهترین انتخاب خود را.

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو از & amp؛ فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی و دیگر محصولات مرتبط نگستن برای بیش از دو دهه. ما یک آلیاژ نگستن تخم مرغ طلایی کالا سازنده.Our حرفه ای و محصول دیگر فقط برای سوغات و هدف دکوراسیون می باشد. در اینجا ما اعلام: لطفا محصولات ما و دیگر کالاها را برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید. ما می توانیم تمام انواع نگستن تخم مرغ طلایی به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند.

اگر شما علاقه مند در نگستن آلیاژ تخم مرغ طلایی، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید از طریق پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

لینک های مربوطه: نمرات گستن آلیاژ| تنگستن آلیاژ تولید کننده| فرایند تولید تنگستن آلیاژ
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved