ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >>نگستن طلا اندود وزنه کاغذ

نگستن طلا اندود وزنه کاغذ

به دلیل خواص بسیار عالی زیر نگستن مانند چگالی بالا، نقطه ذوب بالا، حجم کوچک، سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، استحکام کششی نهایی بالا، شکل پذیری بالا، مقاومت در برابر دمای بالا، فشار بخار پایین، وزنه کاغذ روکش طلا, نگستن آلیاژ وزنه کاغذ طلایی صنایع دستی محبوب ترین امروزه.

gold-plated نگستن alloy paperweight
طلا اندود وزنه کاغذ

نگستن آلیاژ طلا اندود وزنه کاغذ برای تعویض طلا

تنگستن آلیاژ طلا اندود وزن کاغذ و تنگستن آلیاژ وزنه کاغذ طلایی از نگستن آلیاژ سنگین تشکیل شده است. آلیاژ اجازه می دهد تا برای حداکثر سختی و سفتی بدون به خطر انداختن استحکام کششی. هر طلا اندود نگستن آلیاژ وزنه کاغذ است که با ابزار الماس جلا. سختی، اطمینان زیبایی دراز مدت، به طور دائم جلا. آلیاژ نگستن وزنه کاغذ طلایی را می توان یک یادگاری یا سوغات. نگستن آلیاژ paperweigh طلایی یا روکش طلا نگستن آلیاژ وزنه کاغذ می تواند به عنوان هدیه تولد با تاریخ تولد کسی و یا نام بر روی آن ارسال می شود. نگستن آلیاژ وزنه کاغذ طلایی، آنها نیز یک انتخاب خوب برای سال نو و سالگرد شرکت و یا عروسی. نگستن آلیاژ وزنه کاغذ طلایی طول می کشد لهستانی بالا درخشان و مقاوم در برابر خراش طولانی تر از هر فلز تا به حال به مردم ارائه شده است. وزنه کاغذ روکش طلا و نگستن آلیاژ وزنه کاغذ طلایی حدود ده بار سخت تر از 18K طلا و چهار بار سخت تر از تیتانیوم، لذا وزنه کاغذ طلایی را هرگز از شکل خم.

نگستن alloy golden paperweight
طلا اندود وزنه کاغذ

تنگستن چین می تواند ارائه دهد نگستن آلیاژطلا اندود وزنه کاغذ, نگستن آلیاژ وزنه کاغذ طلایی به عنوان صنایع دستی، هدیه، حاضر به مشتریان خود هستیم. معمولا، این می تواند به عنوان هدیه رایگان طلایی برای دوستان، مشتریان، همکلاسی ها، و غیره استفاده می شود همچنین تنگستن چین دوست دارید به یادآوری است که لطفا برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید، و نامه حکاکی و / یا آرم به عنوان انتظار می رود باید بر بستگی دارد گارانتی و / یا گواهی امضا کردند.

اگر شما علاقه به طلا اندود نگستن وزنه کاغذ آلیاژ یا نگستن آلیاژ وزنه کاغذ طلایی، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 86 592 512 9696.

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت Manu.Sales Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش محصولات مرتبط با نگستن برای بیش از دو دهه. نگستن کالا آلیاژ طلا اندود ما تنها برای سوغات و هدف دکوراسیون است. در اینجا ما اعلام: لطفا نگستن محصولات روکش طلا آلیاژ ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.
لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved