ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >>برای مراقبت از نگستن آلیاژ طلا اندود

برای مراقبت از نگستن آلیاژ طلا اندود

طلا اندود نگستن
نابراین شما در حال حاضر نگستن آلیاژ روکش طلا عکس عروسی، مشکل در حال حاضر است، چگونه می خواهید آن را به آخرین طولانی تر؟ وجود دارد راه خاص از تمیز کردن و یا مراقبت از نگستن آلیاژ سنگین حلقه طلا اندود؟

در واقعا به برای هر حلقه های عروسی خاص مراقبت. لطفا در خواندن برای یادگیری یک راه نسبتا آسان این امکان وجود دارد برای عروسی خود را مراقبت در فقط با استفاده از این سه مرحله آسان به شرح زیر:

برای شروع، شما نیاز به جلوگیری از حذف و یا هدف قرار دادن نگستن آلیاژ سنگین باند روکش طلا با اجسام سخت. در حالی که مقاوم در برابر خراش، شما نمی توانید می گویند آن است شکننده نیست. بر خلاف طلا، که فوق العاده نرم و قابل انعطاف، نگستن است و نه بهترین عمل است که مراقب باشید.

گام بعدی شما می خواهید را به است برای تمیز کردن نگستن حلقه طلا اندود خود را تنها با آب و صابون. هرگز پاک کننده طلا و جواهر مافوق صوت، جاروبرقی بخار، پاک کننده یونی یا مواد شیمیایی دیگر در تمیز کردن نگستن چون این مواد باعث لکه بینی و خوردگی به حلقه های عروسی استفاده کنید.

گام سوم و آخر است به خشک نگستن آلیاژ سنگین حلقه طلا اندود خود را با پارچه خشک. هرگز هوای خشک نگستن آلیاژ سنگین حلقه طلا اندود خود را از آن باعث خواهد شد لکه بینی.

طلا اندود نگستن

به سادگی مراحل مندرج در بالا به دقت رعایت. هنگامی که شما انجام دهید، شما قادر خواهید بود برای نگستن آلیاژ سنگین عروسی طلا اندود مراقبت به راحتی و بدون مشکل خواهد بود. این فرایند برای چند دیگران بود. آن را به در تمام احتمال خوبی کار کنند و به نتایج بسیار عالی برای شما به خوبی! به سادگی آنچه که شما باید انجام دهید، و با دقت جلوگیری از خطرات احتمالی که در بالا ذکر. سپس چیزی بیش از این برای شما را به انجام خواهد بود را به استفاده از مزایای بزرگ شما در حال رفتن به دریافت خواهید کرد که شما بیش از حد، برای مراقبت از نگستن آلیاژ سنگین عروسی طلا اندود را ترک کرد.

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش نگستن آلیاژ سنگین محصولات روکش طلا برای بیش از دو دهه. نگستن کالا روکش طلا آلیاژ سنگین ما تنها برای سوغات و هدف دکوراسیون است. در اینجا ما اعلام: لطفا نگستن کالا روکش طلا آلیاژ سنگین ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

بنابراین، اگر شما برای نگستن آلیاژ سنگین محصولات طلا اندود علاقه مند در مراقبت، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com,یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: نگستن آلیاژ سنگین استفاده نگستن سنگین آلیاژ کاربرد
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved