ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >>نگستن آلیاژ طلا قطعه

نگستن آلیاژ طلا قطعه

چه نگستن آلیاژ طلا قطعه؟

نگستن آلیاژ یک ماده مناسب برای تعویض طلا به عنوان چگالی بالا آن است که می تواند تقریبا 18.7 g / cm3 است، و آن این است که خیلی نزدیک به چگالی طلای واقعی به عنوان 19.3g / cm3 است. بنابراین، نگستن آلیاژ است که معمولا برای نگستن تولید آلیاژ قطعه طلا استفاده می شود. نگستن قطعه آلیاژ طلا است که استفاده از محیط زیست دوستانه، تراکم بالا تقریبا همان طلای واقعی، بسیار ارزان تر از طلای واقعی، خواهد شد و برای صفحه نمایش بسیار امن تر. بنابراین، آن را بهترین جایگزین از طلا فلزات گران قیمت و یا پلاتین است.

کاربرد نگستن آلیاژ طلا قطعه

نگستن قطعه آلیاژ طلا نیز نامیده می شود نگستن آلیاژ سنگین قطعه طلا. به عنوان طلای واقعی کمیاب و گران قیمت است، نگستن قطعه آلیاژ طلا باید alterative عالی برای طلا واقعی باشد. برای هزینه، آن را باید بسیار ارزان تر می شود، و آن را بیش محبوب برای دوستان و یا شرکت به عنوان هدیه یا در حال حاضر به مشتریان مهم خود را و یا دوستان حیاتی مانند برای جشن تولد، سالگرد شرکت ها، فعالیت شرکت جشن، دوست استفاده get- با هم، و غیره همچنین آن را برای نمایشگاه و یا صفحه نمایش امن است، شاید کسب و کار طلا نیاز به برخی از میله های زندان به در مغازه خود را نشان داده می شود، از آن خواهد شد بسیار راحت تر و امن تر برای استفاده از نگستن قطعه آلیاژ طلا به جای نوار طلا واقعی است. مهم ترین عامل نیز از پوشیدن مقاومت آن است.

تنگستن چین می تواند ارائه نگستن آلیاژ طلا قطعه

تنگستن چین می آلیاژ نگستن قطعه طلا است، که یکی از محصول اصلی ارائه دهد. Chinatungstencould همچنین با حکاکی نگستن آلیاژ قطعات طلا به عنوان در هر مورد نیاز مشتریان ارائه دهد. علاوه بر این، اگر شما طراحی خود را برای نگستن قطعه آلیاژ طلا، لطفا احساس رایگان برای تماس با.

وجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش قطعه طلا اندود و نگستن محصولات مرتبط برای بیش از دو دهه. قطعه طلا اندود ما تنها برای سوغات و هدف دکوراسیون است. ما می توانیم تمام انواع قطعه طلا اندود به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند. در اینجا ما اعلام: لطفا محصولات طلا اندود قطعه ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید. طلا اندود محصولات قطعه ارائه شده توسط ما واجد شرایط هستند.

بنابراین، اگر شما علاقه به نگستن قطعه آلیاژ طلا یا قطعه طلایی می باشد، لطفا احساس رایگان برای تماسsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| نگستن Alloy Grades| نگستن آلیاژ کاربرد
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 Chinatungsten Online All Rights Reserved