ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >> نگستن آلیاژ میله طلا جعلی

نگستن آلیاژ میله طلا جعلی

بالا از خطنگستن آلیاژ میله طلا جعلی باید رنگ مطابقت، سطح سختی، چگالی، شیمیایی و خواص هسته ای از طلا کاملا. برای این کار، شما می توانید با یک نگستن مثل حلزون حرکت کردن در مورد 1/8 اینچ در هر بعد از تنگستن میله طلا جعلی می خواهید کوچکتر شروع، و سپس یک لایه 1/16 اینچی از طلای واقعی خالص تمام میله طلا در اطراف نگستن جعلی، رای دادند. این احساس درست در طرف، آن را یک حلقه مرده زمانی که به عنوان طلا زدم باید، محصول حق شیمیایی تست، آن را دقیقا به میزان مناسب وزن، و هر چند من این اطمینان نمی دانیم که، من فکر می کنم نگستن آلیاژ میله طلا جعلی نیز اسکن فلورسانس اشعه ایکس عبور، 1/16 و & quot؛ لایه ای از طلای خالص به اندازه کافی برای جلوگیری از اشعه ایکس را از رسیدن به هر تنگستن. شما می خواهم بسیار زیادی را به تمرین آن برای پیدا کردن آن جعلی است.

وجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش نگستن آلیاژ میله طلا جعلی و دیگر محصولات مرتبط نگستن برای بیش از دو دهه. ما یک حرفه ای نگستن جعلی تولید کننده میله طلا. محصول ما و دیگر محصولات نگستن فقط برای سوغات و هدف دکوراسیون است. در اینجا ما اعلام: لطفا از محصولات ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید. ما می توانیم تمام انواع آن را به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند.

 

بنابراین، اگر شما علاقه مند در نگستن میله طلا جعلی هستند، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, or telephone 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: نگستن سنگین آلیاژ درجه| آلیاژ تنگستن سنگین تولید کننده| فرایند تولید تنگستن آلیاژ سنگین
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved