ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >>نگستن آلیاژ جعلی طلا کاربرد

نگستن آلیاژ جعلی طلا کاربرد

نگستن آلیاژ طلا جعلی محصولات می تواند به عنوان هدیه ویژه برای برخی از زمینه های در نظر گرفته. اگر شما در یک شرکت بین المللی، یک کارگزار در بورس، مدیر در یک شرکت بیمه بزرگ، شما می توانید استفاده از محصول ما حک با نام شرکت خود را به عنوان سوغاتی و یا حاضر به مشتریان VIP خود را. این در حال حاضر بسیار مناسب و معقول بدون هزینه بیش از حد است، و نگستن آلیاژ سنگین محصولات طلا جعلی نیز می تواند مشتریان بیش برای کسب و کار خود را جذب کند.

لایه طلا مقاومت در برابر خوردگی، هدایت خوب، به راحتی جوش، دمای بالا، و یک درجه خاصی از مقاومت در برابر سایش (اشاره به طلا سخت)، و در نتیجه آن به طور گسترده ای در ابزار دقیق استفاده می شود، مدار چاپی، مدارهای مجتمع، پوسته و آبکاری لوله برقی است. لایه طلا ضد لکه دار عملکرد خوب را می توان نگستن اندود لایه های آلیاژی برای جلوگیری از تغییر رنگ. پوشش آلیاژ را می توان انواع رنگ، به عنوان یک پوشش تزئینی با ارزش استفاده می شود، مانند جواهرات اندود، هدیه، هنر است.

نگستن هدیه طلایی جعلی هستند بهترین انتخاب اگر شما یک فروشنده طلا هستند و حضور در برخی از و یا قرار دادن محصولات طلا خود را در ویترین. در مورد طلا واقعی خود را به سرقت رفته، شما می توانید محصولات را انتخاب کنید به منظور کاهش از دست دادن امکان پذیر است.

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش محصولات نگستن طلایی جعلی برای بیش از دو دهه. محصول ما فقط برای سوغات و هدف دکوراسیون است. در اینجا ما اعلام: لطفا نگستن آلیاژ سنگین محصولات تقلبی طلا ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

 

بنابراین، اگر شما علاقه مند در نگستن آلیاژ نرم افزار طلا جعلی هستند، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: نگستن سنگین آلیاژ درجه| آلیاژ تنگستن سنگین تولید کننده| فرایند تولید تنگستن آلیاژ
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved