ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >>نگستن آلیاژ جعلی طلا آجر

نگستن آلیاژ جعلی طلا آجر

فلزات مختلف های مختلف و آلیاژهای مورد استفاده برای ایجادنگستن آلیاژ آجر طلا جعلی, بسته به علت، و ماهیت، جعلی است.

آلیاژ ما می بینیم اغلب برای نگستن آجر آلیاژ طلا جعلی استفاده طلا عام است، برای مثال آن پادشاهان در شرق میانه و 21ct مشخص شده اند (اما در زبان عربی)، و ما معتقدیم این معمولا حدود 21ct، به عنوان مخالف به 22ct طلا . ما همچنین نگستن فرمانروایان آجر طلا جعلی که به نظر می رسد در اطراف 18 تا 20 CT طلا را مشاهده کنید، و همچنین برخی از مس یا برنز.

فقط قبل از ما این بند اضافه شده است، ما متوجه یک صفحه ویکیپدیا در مورد طلا سرمایه گذاری بیان کرد که سرب است که معمولا استفاده می شود تا آلیاژ نگستن جعلی آجر طلا. ما نمی توانیم به یاد داشته باشید زمانی که ما در گذشته شاهد تقلبی سرب آجر طلا، آن را کاملا وقوع نادر است. سرب بیش از حد نرم، احساس اشتباه است، و صدا اشتباه است. بنابراین، این می جعلی به راحتی قابل تشخیص باشد، و احتمالا به ارزش تلاش از جاعل راه اندازی هر حجم تولید جدی نیست.

پلاتین شده است در گذشته استفاده می شود!

ما همچنین گزارش می دهد که می توانید تنگستن و یا استفاده می شود به تقلید آجر طلا، که نگستن آلیاژ آجر طلا جعلی را ببینید. ما هنوز دیده می شود هرگز نگستن جعلی، و در نظر گرفتن آن به عنوان بعید نگستن باید کاملا دشوار است به کار می شود

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش نگستن آجر طلا جعلی و نگستن محصولات مرتبط برای بیش از دو دهه. محصول ما فقط برای سوغات و هدف دکوراسیون است. در اینجا ما اعلام: لطفا نگستن محصولات تقلبی طلا ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

ابراین، اگر شما علاقه مند در نگستن آجر آلیاژ طلا جعلی هستند، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, or telephone 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: نگستن سنگین آلیاژ درجه| آلیاژ تنگستن سنگین تولید کننده| فرایند تولید تنگستن آلیاژ سنگین
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved