ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >>طلا اندود تنگستن راد

طلا اندود تنگستن راد

طلا اندود تنگستن راد

gold-plated نگستن rod
طلا اندود تنگستن راد
داشتن خواص عالی خود را از تنگستن مانند چگالی بالا با حجم کوچک، نقطه ذوب بالا، سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، استحکام کششی نهایی بالا، شکل پذیری بالا،طلا اندود نگستن میله آلیاژ و طلا آلیاژ نگستن می تواند به عنوان هدیه ویژه برای برخی از زمینه های در نظر گرفته. طلا اندود تنگستن میله,نگستن آلیاژ میله طلایی دارند سطح مشابهی از طلا، که صاف و روشن به عنوان آینه مس، که آن را قادر به منعکس کننده تصاویر در کنار آن است. با رنگ طلا مشابه، آن است که معمولا بسیار جذاب و دلپذیر به چشم، و علاقه بسیاری از مردم است.

نگستن آلیاژ راد برای تعویض روکش طلا

اگر شما در حال کار در یک شرکت بین المللی، یک کارگزار در بورس یا مدیر در یک شرکت بیمه بزرگ، شما می توانید روکش طلا نگستن میله آلیاژ یا نگستن آلیاژ میله طلایی حکاکی با نام شرکت خود را به عنوان سوغاتی و یا حاضر به مشتریان VIP خود را استفاده کنید. این در حال حاضر بسیار مناسب و معقول بدون هزینه بیش از حد است، و نیز می تواند مشتریان بیش برای کسب و کار خود را جذب کند. نگستن آلیاژ میله طلایی، طلا اندود نگستن میله آلیاژ نیز می تواند به عنوان بخشی برای صنایع دستی استفاده می شود.

Gold-plated نگستن  Rod
طلا اندود تنگستن راد

اگر شما یک فروشنده طلا هستند و حضور در برخی از و یا قرار دادن محصولات طلا خود را در ویترین، آنچه شما می خواهید حداقل است محصولات طلا خود را به سرقت رفته. با این حال، محصولات درخشان طلا خود را همیشه بسیار جذاب به دزد. به منظور کاهش از دست دادن بزرگ ممکن است، شما بهتر است برای قرار دادن یک جعلی است، اما یک جایگزین بسیار شبیه برای محصولات طلا. نگستن آلیاژ میله طلایی یا روکش طلا نگستن میله بهترین انتخاب است.

چین تنگستن می تواند نه تنها به ارائه آلیاژ تنگستن میله طلایی، طلا اندود نگستن میله آلیاژ به عنوان در هر مورد نیاز طبیعی است، اما همچنین می توانید روکش طلا نگستن میله، نگستن آلیاژ میله طلایی با حکاکی برای تعویض طلا را ارائه دهد.

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت Manu.Sales Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش طلا اندود نگستن میله آلیاژ، طلا اندود نگستن میله بیش از دو دهه. محصول ما و نگستن آلیاژ میله طلایی تنها برای سوغات و هدف دکوراسیون می باشد. در اینجا ما اعلام: لطفا روکش طلا ما نگستن میله و نگستن آلیاژ میله طلایی برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

اگر شما علاقه مند در تنگستن آلیاژ میله طلایی برای طلا اندود نگستن میله، لطفا احساس رایگان برای تماسsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | نمرات نگستن آلیاژ | نگستن آلیاژ کاربرد
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved