ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >>نگستن آلیاژ شمش طلا، شمش طلا اندود

نگستن آلیاژ شمش طلا، شمش طلا اندود

برای قرن ها، خرید طلا به عنوان یکی از بهترین راه ها برای حفظ یک قدرت ثروت و خرید شناخته شده است. اما قیمت طلا یک مشکل بزرگ برای برخی از مردم است. در اینجا ما توصیه می شود است نگستن آلیاژ طلا اندود کالا--نگستن آلیاژ طلا اندود شمش. دلیل آن این است که نه تنها برای آن قیمت، بلکه آن است که بیش از هر جای دیگری با ارزش شمش طلا اندود.

نگستن آلیاژ یک ماده سازگار با محیط زیست، با دوام و سختی است، مهم ترین چگالی آن، نزدیک به تراکم طلا (19.3g / cm3 را) است. این مزایای استفاده از نگستن آلیاژ می سازد آلیاژ طلا اندود محصولات شمش نگستن لذت بردن از مزایای خاص، نگستن آلیاژ شمش طلایی، شمش طلا اندود بهترین جایگزین از طلا فلزات گران قیمت و یا پلاتین است.

به عنوان یک تعویض طلا ، نگستن آلیاژ شمش طلا نیز نامیده می شود نگستن طلا اندود نوار. نگستن آلیاژ طلا bullionis واقعی، پول صادقانه و بسیاری می گویند بهترین شکل پول جهان تا به حال شناخته شده است. این فروشگاه از ارزش و یک پناهگاه امن در زمان بحران است. طلا نادر است، با دوام و در شیوه ای از فلزات کمتر پوشیدن نیست (و یا کاغذ!) زمانی که از دست به دست. یک مقدار کوچک، به راحتی انجام می شود، می توانید مقدار قابل توجهی از کالاها و خدمات را خریداری کنید. طلا اندود شمش جهانی پذیرفته شده، و می تواند به راحتی خرید و فروش در سراسر جهان.

نگستن alloy gold bullion gold plated نگستن bar
نگستن آلیاژ شمش طلا-01
نگستن آلیاژ شمش طلا-02

برنامه های کاربردی برای نگستن آلیاژ شمش طلا:


نگستن آلیاژ شمش طلایی ارزش مجموعه است، آن را یک انتخاب بسیار خوبی به عنوان هدیه به VIP مشتریان، دوستان و غیره است. این شبیه به طلا است، اما قیمت بسیار ارزان تر از طلا، بنابراین دوست داشتنی شده توسط بسیاری از مردم. این شهر همچنین دارای عملکرد ضد سرقت خوب، مانند نمونه قرار داده شده روی پیشخوان مغازه ها طلا را با محصولات با روکش طلا به جای طلای واقعی است، چرا که طلا همیشه بسیار جذاب به دزد، اگر شما می تواند جعلی به منظور کاهش هر بزرگ ممکن ضرر و زیان. نگستن آلیاژ محصولات روکش طلا خواهد شد بهترین انتخاب خود را.

مفصل شرح نگستن آلیاژ شمش طلا:


ماده: طلا (18K، 24K) و شمش طلا اندود.
حجم: تمام اندازه ها از شمش طلا اندود استقبال می شود.
طراحی: خدمات طراحی رایگان از شمش طلا اندود با توجه به آرم خود را، کلمات و تصاویر. طرح های خود را از شمش طلا اندود نیز قابل قبول است.
فرآیند: ریخته گری، حکاکی، نقش برجسته، نقاشی شده، روی صفحه نمایش چاپ، چاپ انتقال، اندود، جوشکاری و غیره

تصاویر از شمش طلا اندود

نگستن gold plate نگستن gold plate bars
شمش طلا اندود-01
شمش طلا اندود-02

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو از & amp؛ فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش شمش طلا اندود و نگستن محصولات مرتبط برای بیش از دو دهه. شمش نگستن کالا آلیاژ طلا اندود ما این است که تنها برای سوغات و purpose.We دکوراسیون می تواند تمام انواع شمش طلا اندود به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند. در اینجا ما اعلام: لطفا محصولات روکش طلا شمش ما برای هر گونه-purpose.Gold اندود محصولات شمش غیر قانونی ارائه شده توسط ما استفاده نمی واجد شرایط هستند.

Therefore, اگر شما علاقه به آلیاژ نگستن شمش طلا یا شمش طلا اندود، لطفا احساس رایگان برای تماسsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| نمرات نگستن آلیاژ| نگستن آلیاژ کاربرد
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved