ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >>طلا اندود تنگستن آجر

طلا اندود تنگستن آجر

نگستن alloy gift
Gold-plated نگستن Alloy Brick
با توجه به خواص ویژه ای از تنگستن آلیاژ، مانند چگالی بالا، نقطه ذوب بالا، حجم کوچک، سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، استحکام کششی نهایی بالا، شکل پذیری بالا، مقاومت در برابر دمای بالا، و غیره، طلا اندود تنگستن آجر است بیش و بیش محبوب برای عموم مردم به عنوان جایگزینی طلا برای صنایع دستی، سوغات و هدیه.
همانطور که می دانیم، RMB نرخ ارز نوسان همیشه تازگی، بسیاری از و بسیاری از مردم می خواهم به خرید بسیار طلای واقعی برای نگه داشتن ارزش، با این حال، برآورد شده است که طلا واقعی به فروش می رسد کاملا یک روز. شاید خرید و نگه داشتن طلا اندود نگستن آجر آلیاژ را تا برای این وضعیت است.

طلا اندود تنگستن آجر برای طلا تعویض

نگستن آلیاژ یک ماده زیست محیطی دوستانه، با دوام و سختی است، مهم این است که چگالی آن از 19.25g / cm3 است، است که فقط در مورد چگالی مشابه طلا (19.3g / cm3 را). بنابراین، آن است که معمولا استفاده از تعویض طلا ساخته شده است.

نگستن alloy gift
Gold-plated نگستن Brick

این مزایا را طلا اندود نگستن آجر برتری برخوردار است به بهترین جایگزین برای فلز پر هزینه از طلا یا پلاتین. لازم است برای گفتن که روکش طلا نگستن آجر آلیاژ می تواند به عنوان یک هدیه و یا در حال حاضر برای معشوق خود، بهترین دوست، همکلاسی، مشتری VIP، همچنین محصول می تواند به عنوان سوغات برای سالگرد، تولد، فعالیت جامعه، و غیره استفاده می داده .

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو از & amp؛ فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، متخصص در ساخت و فروش طلا برای بیش از دو دهه پیش ساخته نگستن آجر آلیاژ. طلا اندود ما نگستن آجر تنها برای سوغات و هدف دکوراسیون است. در اینجا ما اعلام: لطفا روکش طلا نگستن آجر آلیاژ ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

بنابراین، اگر شما علاقه مند در روکش طلا نگستن آجر آلیاژ هستند، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved