ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >>تنگستن طلا جعلی

تنگستن طلا جعلی

آنچه که نگستن طلا جعلی ساخته شده از؟

نگستن fake gold brick
نگستن Fake Gold Brick
برای هر کسی که تا به حال به کار گرفته طلا اولین چیزی که شما متوجه خواهید شد این است که چگونه فوق العاده سنگین آن را به هر چیز دیگری مقایسه شده است. در واقع طلا 19.32 بار سنگین تر از آب و آن را فوق العاده سخت به تقلید است.

بسیاری از بیش فلزات معمولی برای فولاد به عنوان مثال یا سرب بسیار سبک. در واقع منجر به یکی از چند فلزات معمولا در بر داشت است که در وزن مشابه و تنگستن طلا جعلی دارای چگالی 11.35 g / cm3 است. به 1 کیلوگرم نوار سرب می شود از 70٪ در اندازه بزرگتر بیش، ساخت محصولات به راحتی قابل تشخیص است. هستند بیش فلزات چگال تر از طلا برای پلاتین به عنوان مثال که دارای چگالی 21.45 g / cm3 است وجود دارد. اگر کسی تلاش می کند به فروش شما طلا پلاتین به عنوان طلا اندود من می خواهم آن را خرید! پلاتین در حال حاضر 300 $ در هر اونس بیش گرانتر از طلا است. این تنها برگ یک عنصر، نگستن! شما اغلب خواهید دید نگستن نوشته شده به عنوان ولفرام. ولفرام نام از این سنگ معدن است که از آن نگستن استخراج شده و نماد شیمیایی برای نگستن W. است نگستن آلیاژ دارای وزن مخصوص 19.25 پس از آن تنها 3.6٪ اختلاف به طلا است.

نگستن fake gold
نگستن Fake Gold Products

داشتن خواص عالی خود را از نگستن مانند چگالی بالا با حجم کوچک، نقطه ذوب بالا، سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، استحکام کششی نهایی بالا، شکل پذیری بالا، نگستن کالا طلا جعلی همیشه مانند دارت، باشگاه گلف، وزن ماهیگیری استفاده می شود ، بالاست در قایق بادبانی، ماشین مسابقه ای، و هواپیما. همچنین به دلیل خواص آن مانند مقاومت در برابر درجه حرارت بالا، فشار بخار کم، مزاحمت رایگان، غیر سمی و سازگار با محیط زیست، مقاومت در برابر خوردگی خوب، مقاومت در برابر شوک فوق العاده، محصولات می تواند به عنوان غرق گرما، میل لنگ، وزنه تعادل در مته نفت استفاده می شود، بهره برداری معدن و غیره. همانطور که می بینید، محصولات دارای بسیاری از برنامه های کاربردی. آن است که فقط یکی از زمینه اصلی. تنگستن چین آنلاین است مطالعه و تحقیق مورد محصولات و نگستن منطقه برای بیش از 20 سال، و در حال حاضر مشتریان تعداد زیادی خانه و خارج از کشور به دست آورده اند. همه محصولات ما برای راحتی برای زندگی بهتر انسان و مناسب برای توسعه صدا جهان هستند.

Notice: توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و؛ فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش نگستن طلا جعلی و دیگر کالاها را برای بیش از دو دهه. ما همچنین می توانیم نگستن ارائه آلیاژ جعلی محصولات طلا به عنوان مورد نیاز خود را. محصول ما فقط برای سوغات و هدف دکوراسیون است. در اینجا ما اعلام: لطفا از محصولات ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

بنابراین، اگر شما علاقه مند در نگستن محصولات طلا جعلی هستند، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: نگستن سنگین آلیاژ درجه| آلیاژ تنگستن سنگین تولید کننده| فرایند تولید تنگستن آلیاژ سنگین
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved