ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ اطلاعات >>طلای واقعی تفاوت طلا جعلی

طلای واقعی تفاوت طلا جعلی

Gold Substitution
نگستن طلا جعلی یکی از آیتم های بیشتر ترجیح داده از لوازم جانبی است، تا آنجا که زنان نگران هستند. طلا یک فلز گرانبها شده است را تزیین زنان و افزایش زیبایی خود، از سنین، ارزش پولی بالا و زیبایی از طلا تضمین می کند که ارزش پوشنده لباس و یا صاحب آن را افزایش می دهد به طور خودکار. با توجه به تقاضای بالا و درخواست تجدید نظر خود، جایگزینی طلا در حال حاضر در طیف گسترده ای از رنگ ها، پس از اتمام و سبک های در دسترس، جایگزینی طلا است که حتی با سنگ های قیمتی نکردم به منظور افزایش درخواست تجدید نظر و شکوه و جلال آن است. با این حال، به عنوان قیمت طلا افزایش بالا تبدیل شده است، تولید کننده ها پیدا شده است تعویض طلا، در قالبتنگستن طلا جعلی, تعویض طلا, که مقرون به صرفه و همچنین جذاب است.

تفاوت بین طلا و جواهر واقعی و جعلی

طلا همیشه بر اساس ارزش خود را در کارات در نظر گرفته. طلای خالص مشخص شده است 24 عیار، اما کاملا نرم است. به سخت فلزی و محکم است، دیگر فلزات با آن مخلوط می شوند. در واقع، بالاتر ارزش عیار بالاتر نسبت از طلا است. علاوه بر این، طلا معمولا مورد طلا جامد است که از داخل توخالی نیست به معنای.

تعویض طلا، تنگستن طلا جعلی بدان معنی است که محصول دارای حداقل یک لایه طلا 10 عیار بیش از آن، که مکانیکی به یک فلز پایه پیوند می خورند. نگستن طلا جعلی است و حتی به عنوان طلا پر شده است، پوشش طلا نامیده می شوند و نورد ورق طلا. آبکاری طلا در نهایت می پوشد به دور است. و زیبایی از تعویض طلا بستگی به تعداد دفعاتی که مورد ساییده شده و همچنین ضخامت آبکاری. نگستن طلا جعلی رنگ آن و همچنین شین از دست می دهد کاملا به زودی به دلیل نگستن طلا جعلی تعویض طلا واقعی است، به ویژه هنگامی نگستن طلا جعلی می آید در تماس با عرق. یکی از بهترین راه ها برای بررسی بین تعویض طلا و طلای واقعی است با انجام آزمون اسید و یا آزمون طلا های الکترونیکی.

Gold Substitution Coin

با این حال، تنگستن طلا جعلی بسیار ارزان تر از محصولات طلا واقعی، تعویض بنابراین طلا، نگستن طلا جعلی است بیش قابل قبول، به طوری که شما می توانید بسیاری از انواع تعویض طلا مانند نگستن طلا و جواهر طلا جعلی خرید اما لازم نیست به پرداخت. نگستن جایگزین می سازد بیش از مردم لذت می برد شادی از طلا به ارمغان می آورد.

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش نگستن طلا جعلی، تعویض طلا، نگستن طلا جعلی ما، تعویض طلا فقط برای سوغات و هدف دکوراسیون است. هنوز نگستن طلا جعلی، محصولات طلا تعویض ما برای اهداف غیر قانونی استفاده نمی کند.

اگر شما هر گونه علاقه در تنگستن طلا جعلی، جایگزینی طلا و یا هر گونه سوال در مورد نگستن طلا جعلی و جایگزین طلا، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن:00 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved