ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ اطلاعات >> تنگستن آلیاژ مواد

تنگستن آلیاژ مواد

tungsten powder
Tungsten Powder
تنگستن آلیاژ موادبه طور کلی فلز دیر گداز، که مرکب از دو فاز شامل W-نیکل، آهن و یا W-نیکل مس و یا حتی W-نیکل-مس-آهن، برخی از آن اضافه شده است شرکت، مولیبدن، کروم، و غیره این محصول بسیار نقطه ذوب بالا و دارای چگالی دو برابر از فولاد و بیش از 50٪ سنگین تر از سرب. تنگستن محتوای مواد آلیاژ در آلیاژهای سنگین متعارف از 90 تا 98 درصد وزن متفاوت است و به همین دلیل برای چگالی بالا (بین 16.5 و 18.75 گرم / سی سی) است.

اکثر استفاده های فعلی برای مواد آلیاژ تنگستن بهترین راضی با سیستم W-نیکل، آهن هستند. آلیاژهای تنگستن مانند 93W-4.9Ni-2.liFe و 95W-4Ni زندگی نشان دهنده ترکیب مشترک. علاوه بر این از کبالت به یک آلیاژ W-نیکل، آهن و یا آن را به یک رویکرد مشترک برای افزایش کمی از هر دو قدرت و انعطاف پذیری است. حضور کبالت در آلیاژ تقویت محلول جامد از چسب و افزایش جزئی تنگستن ماتریس قدرت سطحی فراهم می کند. اضافات کبالت از 5 تا 15 درصد از کسر وزن چسب اسمی شایع ترین هستند.

مواد آلیاژ تنگستن بر اساس تنگستن به عنوان پایه برای اضافه کردن عناصر دیگر از آلیاژ. در فلز، بالاترین نقطه ذوب مواد آلیاژ تنگستن، مقاومت در دمای بالا و مقاومت در برابر خزش و هدایت حرارتی، هدایت الکتریکی

tungsten alloy material
تنگستن آلیاژ نوار
و عملکرد انتشار الکترون از عمده، علاوه بر استفاده گسترده برای تولید کاربید سیمانی و افزودنی های آلیاژی، کالا و آلیاژهای آن به طور گسترده ای از بخش های الکترونیک، صنایع چراغ برق، بلکه هوافضا، ریخته گری، سلاح های مورد استفاده مورد استفاده قرار را نازل موشک، ریخته گری قالب، نفوذ، با عنصر گرمایش و سپر حرارتی.

مطابق با اهداف مختلف، آلیاژهای تنگستن را به کاربید تنگستن مواد آلیاژ، مواد عرق فلز، مواد در تماس با، الکترونیک مواد آلیاژ تنگستن و مواد منبع الکتریکی تقسیم شده است. در 1950s، چین قادر به تولید مواد آلیاژ تنگستن بوده است. 60 سال تحقیق در مورد ذوب، متالورژی پودر و پردازش مواد آلیاژ تنگستن انجام شده است، در حال حاضر قادر به تولید ورق، ورق، فویل، نوار، لوله، سیم و دیگر بخش های ویژه.

نقطه ذوب بالا از تنگستن مواد آلیاژ، سخت و شکننده، مشکلات پردازش، اما تا زمانی که یک فرایند منطقی، آلیاژ تنگستن سیستم شمش متالورژی پودر، اکستروژن، فورج، آلیاژها، نخ ریسی و نقاشی، و دیگر و اتوماسیون پردازش وجود دارد. با بهبود در سطح آلیاژ تنگستن پردازش های پلاستیکی، سازمان آن، مقاومت کششی و پلاستیک - دمای انتقال شکننده حد زیادی بهبود یافته گروهی از الگوها، آلیاژ تtungsten.

tungsten alloy cube
تنگستن آلیاژ مکعب

خانه های واجد شرایط یکی از کلید های تولید مواد آلیاژ تنگستن، شمش سیستم برای اولین بار انتخاب پودر تنگستن واجد شرایط است. ویژگی های پودر (اندازه متوسط ذرات، توزیع اندازه ذرات، و ترکیب شیمیایی)، مخلوط کردن، شکل دادن و فرایند پخت در ترکیب خالی، تراکم و ساختار دارای تاثیر مستقیم و به شدت پردازش و استفاده از عملکرد تاثیر می گذارد.

تنگستن مواد آلیاژ تنگستن مواد آلیاژ می تواند متخلخل شاهد اکستروژن مستقیم، لوله و یا اکستروژن اکسترود لغزش لوله پخت توسط فرآیند ریسندگی. ریسندگی همچنین می توانید شکل برش از محصولات از آن تولید کند. میله با قطر بزرگ اغلب از اکستروژن و یا فرایند نورد برای تولید استفاده کنید.

برای جزئیات بیشتر در مورد روش، لطفا آلیاژ تنگستن مواد سنگین فرایند تولید مراجعه کنید. لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال در مورد تنگستن مواد آلیاژ و یا مواد آلیاژ تنگستن است. آدرس ایمیل ما این است که sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. یا شما می توانید با ما در تماس 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: فرایند تولید تنگستن آلیاژ | تنگستن آلیاژ تولید کننده | Tungsten Alloy Uses
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved