ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ اطلاعات >> تنگستن پرتو سپر واژه نامه(G-I)

تنگستن پرتو سپر واژه نامه(G-I)

این صفحه فهرستی از واژه های تابش کلی که برای توصیف جنبه های مختلف علم تابش استفاده می شود. در زیر شرایط تابش و تعریف می باشد.

نگستن مدت پرتو گاما تابش آلیاژ

پر انرژی، طول موج کوتاه، تابش الکترومغناطیسی ساطع شده از هسته اتم. اشعه گاما اغلب همراه انتشار ذرات آلفا و بتا و همیشه همراه شکافت.

نگستن تابش آلیاژ مدت پرتوهای گاما

سیار نافذ و به بهترین وجه متوقف و یا محافظت شده توسط مواد متراکم، مانند سرب یا اورانیوم است. اشعه گاما شبیه به اشعه X هستند.

نگستن تابش آلیاژ مدت گاز کارخانه انتشار

امکانات که در آن گاز هگزا فلوراید اورانیوم فیلتر شده است، اورانیم 235 از اورانیوم 238 از هم جدا، افزایش درصد اورانیوم 235. این فرآیند نیاز به مقدار زیادی از قدرت الکتریکی.

نگستن مدت کوپن مولر تابش آلیاژ ضد

تشخیص تابش و اندازه گیری ابزار دقیق. این از یک لوله گاز پر حاوی الکترود، بین که است که ولتاژ الکتریکی وجود دارد شامل، اما جریان هیچ فعلی. هنگامی که پرتوهای یونیزان از عبور از و به یون تبدیل گاز در داخل لوله کوتاه، پالس شدید پاس در حال حاضر از الکترود منفی به الکترود مثبت و اندازه گیری می شود و یا حساب می شود. تعداد پالس در هر ثانیه است نشانه ای از میزان که در آن وقایع یونیزان در داخل لوله اتفاق می افتد. آن را برای هانس گایگر و مولر دبلیو، که آن را در 1920s اختراع نامگذاری شد. این است که گاهی اوقات به سادگی به نام شمارنده گایگر یا G-M ضد، و بیشتر مورد استفاده ابزار تابش قابل حمل مدت است.

نگستن مدت خاکستری تابش آلیاژ (گری)

سیستم بین المللی (SI) واحد دوز تابش در تابش انرژی جذب شده در واحد جرم بافت بیان شده است. خاکستری واحد دوز جذب شده است و جایگزین راد. 1 خاکستری=1 ژول / کیلوگرم و نیز برابر با 100 راد.

نگستن تابش آلیاژ مدت نیمه عمر

که در آن زمان از نیمی از فعالیت یک ماده رادیواکتیو خاص با توجه به تجزیه رادیواکتیو از دست داد. اندازه گیری نیمه عمر از میلیونیم ثانیه به میلیاردها سال متفاوت است. نیز نامیده می شود جسمی یا رادیولوژی نیمه عمر.

نگستن تابش آلیاژ مدت نیمه عمر (بیولوژیکی)

زمان مورد نیاز برای بدن برای از بین بردن، توسط فرآیندهای بیولوژیکی، نیمی از مواد در اصل در نظر گرفته شود.

نگستن تابش آلیاژ مدت نیمه عمر (موثر)

زمان مورد نیاز برای یک رادیونوکلئید موجود در یک سیستم بیولوژیک، مانند یک انسان یا یک حیوان، به منظور کاهش فعالیت خود را در یک و نیم به عنوان یک نتیجه ترکیبی از تجزیه رادیواکتیو و حذف بیولوژیکی است.

نگستن تابش آلیاژ فیزیک مدت بهداشت

علم در رابطه با به رسمیت شناختن، ارزیابی، و کنترل خطرات بهداشتی اجازه استفاده امن و استفاده از پرتوهای یونیزان.

نگستن مدت بالا تابش آلیاژ منطقه تابش

هر منطقه با نرخ دوز بیشتر از 100 میلی گرم (1 میلی) در یک ساعت، 30 سانتی متر از منبع، و یا از هر سطح که از طریق آن تبدیل به یون کردن نفوذ تابش. مناطق در مراکز دارای مجوز باید به عنوان مناطق پرتابش و & quot نوشته شده؛ و دسترسی به این مناطق تحت کنترل دقیق داشت.

نگستن تابش آلیاژ اورانیوم مدت زیاد غنی

ایزوتوپ اورانیوم 235 به 20 درصد یا بیشتر در غلظت کل غنی شده است.

نگستن تابش آلیاژ ضایعات سطح بالا مدت

در سطح بالا زباله های رادیو اکتیو (HLW) ابزار (1) با اشعه (صرف) سوخت راکتور، (2) زباله های مایع ناشی از بهره برداری از چرخه اولین سیستم استخراج با حلال و مواد زائد کنسانتره از چرخه استخراج پس از آن، در یک مرکز برای بازفرآوری تحت تابش سوخت راکتور، و (3) مواد جامد را که این زباله ها مایع تبدیل شده است. HLW عمدتا به صورت سوخت مصرف تخلیه شده از راکتورهای هسته ای تجاری است. این همچنین شامل برخی HLW فرآوری از فعالیت های دفاعی و یک مقدار کمی از HLW تجاری فرآوری.

نگستن تابش آلیاژ مدت یونیزان اشعه نماد هشدار

یونیزان اشعه هشدار-تکمیلی نماد - نماد هشدار تابش، برای تکمیل نماد سه پره های موجود، توسط ISO به عنوان استاندارد # 21482 منتشر شده است. نماد جدید نماد هشدار اشعه جهانی با پیام است؛ دور خطر اقامت. مدت تابش برای آژانس رده 1، 2 در نظر گرفته شده، و 3 منابع به عنوان منابع خطرناک قادر به ایجاد مرگ یا آسیب شدید تعریف شده است. این را باید بر روی دستگاه مسکن منبع قرار می گیرد، به عنوان یک هشدار برای از بین بردن نیست دستگاه و یا برای دریافت هر گونه نزدیک تر است. که در آن عملی، آن را باید تحت پوشش دستگاه قرار داده شده که از آن جمله است زیر استفاده عادی قابل مشاهده نیست اما می تواند قابل مشاهده اگر کسی تلاش برای پیاده کردن دستگاه مدت تابش. نماد مدت تابش برای درب ها و یا ظروف حمل و نقل در نظر گرفته شده است.

نگستن تابش آلیاژ مدت ایزوتوپ

یکی از دو یا بیش اتم با همان تعداد پروتون، اما شماره های مختلف از نوترون در هسته خود. بنابراین، کربن 12، کربن 13 و کربن 14 ایزوتوپ از این عنصر، کربن، اعداد دلالت عدد جرمی هر ایزوتوپ می باشد. ایزوتوپها بسیار نزدیک به خواص شیمیایی مشابه، اما اغلب خواص فیزیکی متفاوتی داشته باشند. به عنوان مثال، کربن 12 و کربن 13 با ثبات است. کربن 14 ناپایدار است، این است که، آن رادیواکتیو است.

اگر شما علاقه در نگستن مدت تابش آلیاژ، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com و یا با تلفن: 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ | تنگستن آلیاژ N کاربید | مزایای تنگستن آلیاژ
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved