ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ اطلاعات >> استفاده آلیاژ تنگستن

استفاده آلیاژ تنگستن

آلیاژ تنگستن نقطه ذوب بالا باعث می شود آلیاژ تنگستن مناسب برای هوا فضا و استفاده در دمای بالا که شامل الکتریکی، حرارت، و برنامه های کاربردی جوشکاری، به ویژه در فرآیند GTAW (همچنین به نام جوشکاری TIG). سختی و چگالی خواص آلیاژ تنگستن با استفاده از این ایده آل فلزی برای ساخت آلیاژهای فلزات سنگین است که در جنگ افزار، غرق گرما، و برنامه های کاربردی چگالی بالا استفاده می شود، از قبیل وزنه، وزنه، و keels بالاست را برای قایق ها و بالاست دم برای هواپیماهای تجاری.

استفاده آلیاژ تنگستن با توسعه مداوم تمدن اجتماعی، استفاده از آلیاژهای تنگستن بیشتر و بیشتر به طور گسترده ای برای آلیاژ تنگستن به عنوان مثال با استفاده از در محافظت از پرتو و آلیاژ تنگستن استفاده می کند در دفاع و آلیاژ تنگستن نظامی وزنه ورزشی و آلیاژ تنگستن استفاده می کند در تعادل و غیره

علم پزشکی در حال توسعه تا بازپرداخت، بیشتر و تابش بیشتر در زندگی ما، که تبدیل به یک مشکل جدید، مانند تابش اشعه ایکس، اشعه گاما (تابش الکترومغناطیسی پر انرژی)، تابش ذرات آلفا وجود دارد (اتم هلیم) ذرات بتا (الکترون ) و اشعه کیهانی، و غیره

آلیاژ تنگستن سنگین یک ماده خام مناسب برای حفاظت در برابر تشعشع است، به عنوان ترکیبی از تراکم رادیوگرافی (بیش از 60٪ چگال تر از سرب)، ناتوانی ماخ، مقاومت به خوردگی خوب، جذب تابش بالا (نسبت به سرب)، چرخه زندگی ساده و استحکام بالا . استفاده آلیاژ تنگستن می توانید به همان درجه از حفاظت به عنوان سرب در حالی که به طور قابل توجهی کاهش حجم کلی و ضخامت سپر و ظروف فراهم می کند. علاوه بر این، در مقایسه با سرب یا اورانیوم ضعیف شده در گذشته، تنگستن محافظت از پرتو آلیاژ سنگین در این مورد قابل قبول تر است، برای آنها غیر سمی هستند.

تصاویر استفاده می کند تنگستن آلیاژ

tungsten alloy counterweights tungsten alloy counterweight tungsten alloys
تنگستن آلیاژ استفاده-1
تنگستن آلیاژ استفاده-2
تنگستن آلیاژ استفاده-3

آلیاژ تنگستن استفاده می کند در حفاظت در برابر اشعه به NRC، EPA، یا مقررات خاص OSHA است، پس از آن به طور گسترده ای استفاده می شود، مانند پزشکی هسته ای، موازی ساز، ایزوتوپ ظرف، نگهدارنده منبع، درمان سرطان، و غیره

تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو یک محافظ مقاوم در برابر حرارت انعطاف پذیر ساخته شده از تنگستن و فلز آهن پودر غوطه ور در یک پلیمر سیلیکون است. پتو سرب ستون فقرات محافظ برنامه های کاربردی برای سال اما، در مقایسه شده اند، انتخاب پوشش کمتر موثر و کارآمد است. با توجه به توانایی برای قرار حداکثر مقدار وزن بین منبع و کارگر، جدید محافظ نسل تنگستن ثابت کرده است که تا دو برابر به عنوان سرب در کاهش نرخ قرار گرفتن در معرض موثر است.
احتمالا برنامه شناخته شده ترین برای آلیاژهای تنگستن صنعت هوا فضا، که در آن وزن و وزنه اغلب نیاز به در مناطق محدود قرار دارد است. با کاهش قابل توجهی در اندازه ممکن است، این به نوبه خود، منجر به کنترل بیشتری از توزیع وزن. این اجزا می توانید حساسیت مکانیسم های کنترل افزایش و حفظ نیروهای مورد نیاز برای کار کنترل پرواز در حد قابل قبول.

tungsten alloy aerospace

استفاده از آلیاژ تنگستن در کاربردهای هوافضا شامل موازنه جرم در ماهواره ها و تیغه های هلیکوپتر روتور و در کنترل ژیروسکوپی برای موشک و هوایی. در مقابل به ارتعاش میرایی برنامه های کاربردی خود، این مواد نیز استفاده، در کابین خلبان، به مبالغه ارتعاشات مورد نیاز در شیکر غرفه هشدار برای ستون کنترل. به طور مشابه، ظهور کنترل پرواز با سیم مقادیر کمی از آلیاژهای تنگستن را به جوی استیک کنترل پرواز را معرفی کرده است، به منظور افزایش اینرسی چوب و در نتیجه معرفی برخی از "احساس" در کنترل سنتی، که استفاده از ارتباط مکانیکی به حاضر این است که آسانسور و ailerons.

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال در مورد استفاده از آلیاژ تنگستن است. آدرس ایمیل شما sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. یا شما می توانید با ما در تماس 0086 592 5129595/5129696/5127878.

لینک های مربوطه: آلیاژهای تنگستن | فرایند تولید تنگستن آلیاژ | تنگستن آلیاژ تولید کننده
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved