ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ اطلاعات >>آلیاژ تنگستن سنگین

آلیاژ تنگستن سنگین

تنگستن فلزی نادر است، همچنین یک ماده استراتژیک مهم است، و در زمان های قدیم به عنوان شناخته شده بود" آلیاژ تنگستن سنگین". 1783 اسپانیایی به نام عمیق ایر آسیا. محتوای تنگستن در پوسته زمین .001٪ است. در حدود 20 مواد معدنی حاوی تنگستن یافت تا به حال وجود دارد. سپرده تنگستن به طور کلی همراه با فعالیت و تشکیل ماگما گرانیتی. پس از تنگستن ذوب فلز درخشان و سخت سفید نقره ای با نقطه ذوب بالا است.

تنگستن، همچنین به عنوان ولفرام، ponderosas لاجورد یا سنگ سنگین شناخته شده است، بالاترین نقطه ذوب از تمام عناصر به جز کربن - منابع در ادبیات علمی بین 3387 درجه سانتی گراد و 3422 درجه سانتی گراد است. آلیاژ تنگستن سنگین نیز همچنین دارای خواص مکانیکی عالی دمای بالا و کمترین ضریب انبساط از تمامی فلزات. درجه حرارت حدود 5700 ° C لازم است تا تنگستن به جوش که تقریبا مربوط به درجه حرارت از سطح خورشید است. با تراکم 19.25 g / cm3 است، تنگستن در میان سنگین ترین فلزات است. رسانایی الکتریکی در 0 ° C حدود 28٪ از آن از نقره است که خود دارای بالاترین هدایت از تمامی فلزات.

tungsten heavy metals

این فلز به عنوان تنگستن در برخی از کشورها و به عنوان ولفرام در دیگران، از جمله سوئد، این کشور از منشاء نام تنگستن شناخته شده است. نماد شیمیایی W، که جهانی استفاده برای دلالت تنگستن، نشان می دهد که ولفرام که قبلا نام بیشتر به طور کلی پذیرفته برای این عنصر بود. در بریتانیا، ولف رامیت معدنی نیز به عنوان ولفرام شناخته شده است.

از سال 1912، آلیاژ تنگستن سنگین (عنصر یا، شاید، دایی) به طور گسترده ای استفاده می شود تا بخشی از ضروری ترین هر لامپ-نور رشته. ضربه گیر آلیاژ سنگین با محتوای تنگستن 3000-6000 صد لامپ وات تنگستن، بسته به مدل و پیکربندی.

در طول جنگ جهانی دوم، تنگستن نقش مهمی در معاملات سیاسی پس زمینه بازی. پرتغال، به عنوان منبع اصلی اروپا از عنصر، تحت فشار از هر دو طرف قرار داده شد، به دلیل سپرده های خود را از سنگ معدن ولف رامیت در Panasqueira. مقاومت تنگستن به درجه حرارت بالا و تقویت آن از آلیاژهای آن را یک ماده اولیه مهم برای صنایع نظامی ساخته شده است.

تنگستن هوی متال

این یک گروه از مواد مرکب دو فاز، بر اساس W-نیکل، آهن و یا W-نیکل- مس، تهیه شده توسط پخت فاز مایع. تنگستن سنگین است از جزء تنگستن اصلی در 90-98٪، با نیکل، آهن، کبالت، نیکل و یا نیکل- مس اضافه شده به عنوان فاز انعطاف پذیر چسب برای شکننده W grains.Tungsten آلیاژ سنگین است که توسط یک ترکیب منحصر به فرد از مشخص خدمت چگالی بالا (17-19 g / cm3 است)، استحکام بالا و انعطاف پذیری؛ تنگستن فلزات سنگین است که به عنوان وزنه در هواپیما، هلیکوپتر تیغه استفاده می شود، چرخش اعضای اینرسی، اشعه ایکس و گاما محافظت از پرتو اشعه ایکس، به عنوان ابزار سخت را برای ماشینکاری، برای دارت، برای وزن در سر باشگاه گلف، و همچنین برای اهداف مهمات ( بالا نفوذ انرژی جنبشی، دستگاه های تکه تکه شدن، و غیره).

آلیاژ تنگستن سنگین

Tungsten heavy metal carbide فلز تنگستن (تنگستن خالص)، و یا عنصری آلیاژی تنگستن است که عمدتا در نرم افزار الکتریکی استفاده می شود، برای مثال، لوله به ویژه در نور تنگستن رشته لامپ های رشته ای، اشعه ایکس.

به عنوان یک مواد با کارایی بالا، آلیاژ تنگستن سنگین، تنگستن خالص در دمای بالا ذوب، تراکم بالا، کم فشار بخار، انبساط حرارتی کم همراه با هدایت حرارتی خوب، مقاومت الکتریکی کافی و مدول الاستیسیته

لیاژ تنگستن سنگین، محصولات تنگستن خالص به طور گسترده ای برای قطعات کوره استفاده می شود، نیمه هادی پایه صفحات و قطعات برای ماشین آلات لوله های، انتشار کاتد برای پرتو الکترونی تبخیر، کاتد و آند کاشت یون، لوله های / قایق برای پخت خازن، سیبل مخصوص اشعه ایکس تشخیص، ملاقه، عناصر گرمایش، اشعه ایکس محافظ پرتو، اهداف کندوپاش و الکترود.

تنگستن کاربید هوی متال

کاربید تنگستن فلزات سنگین (WC) یک ترکیب شیمیایی معدنی (به طور خاص، کاربید) حاوی قسمت مساوی از تنگستن و کربن اتم است. در محاوره، کاربید تنگستن فلزات سنگین است که اغلب به سادگی به نام کاربید. در آن tungsten alloyفرم اولیه، آن را به یک پودر خاکستری خوب است، اما می توان آن را فشرده و به اشکال برای استفاده در ماشین آلات صنعتی، ابزار، مواد ساینده، و همچنین جواهرات تشکیل شده است.

کاربید تنگستن فلزات سنگین، کاربید سیمانی نیز نامیده می شود، به دلیل سختی شدید و مقاومت بالا در برابر خراش را تبدیل به یک ماده محبوب در صنعت طلا و جواهر لباس عروس. در حالی که سختی مواد به مقاومت در برابر خراش آن کمک می کند، این صفت ترجمه را به شکل پذیری کم (نوع شکل پذیری) که در نتیجه در مواد است که شکننده. این را می توان با استفاده از یک کبالت یا نیکل چسب بهبود یافته است. با استفاده از نیکل به عنوان چسب همچنین باعث می شود سرامیک بسیار مقاوم در برابر خوردگی اسید و یا آب دریا.

تنگستن فلزی، که نام او از سوئدی مشتق شده - تونگ (سنگین) و ساقه (سنگ)، به طور عمده در قالب کاربیدهای تنگستن سیمانی استفاده می شود. کاربیدهای سیمانی شده و یا فلزات سخت به عنوان آنها اغلب لقب یک کلاس از مواد توسط دانه، حفاری، سیمان، کاربید تنگستن در یک ماتریس چسب کبالت فلزی توسط تحت نام پخت فاز مایع ساخته شده است.

امروز دانه کاربید تنگستن اندازه از 0.5 میکرون به بیش از 5 میکرون با محتوای کبالت است که می تواند تا حدود 30 درصد وزن رفتن متفاوت باشد. علاوه بر این، با اضافه کردن کاربیدهای دیگر نیز می تواند خواص نهایی متفاوت باشد.

نتیجه این است یک کلاس از مواد است که توسط قدرت بالا مشخص چقرمگی سختی بالا

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال در مورد فلزات سنگین تtungsten. آدرس ایمیل ما این است که sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. یا شما می توانید با ما در تماس 0086 592 5129595/5129696/5127878.
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved