ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ اطلاعات >>سرب در مقابل آلیاژ تنگستن سنگین

سرب و یا آلیاژ تنگستن سنگین

آلیاژ تنگستن سنگین در مقابل سرب

برتر را برای رهبری از نظر دوام، ثبات ابعادی، چگالی و سمیت کم است. آلیاژ تنگستن سنگین می کند از رادیواکتیویته از واکنش شیمیایی بالایی از اورانیوم ضعیف رنج می برند نیست.

fishing lead sinker
موارد زیر دلایل چرا تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو بهتر از سرب است:
1、سازگار با محیط زیست
2、 تراکم بالاتر
3、جایگزین غیر سمی
4、سختی
5、بالاترین نقطه ذوب
6、تطبیق پذیری
7、دفع ارزان
8、قابل بازیافتbr /> 9、بسیار مقاوم در برابر خوردگی
10、شکل ظاهری.

آلیاژ تنگستن سنگین می تواند به عنوان یک جایگزین سرب برای انواع برنامه های کاربردی استفاده می شود:
مهمات (شات تنگستن), 
صنعتی (فلایویل، موارد، می میرد، میله، صفحات)
طلا و جواهر (حلقه، دستبند
محافظ تنگستن پرتو آلیاژی (تشک محافظ رادیولوژیست در هنگام گرفتن اشعه ایکس خود استفاده کنید)
ورزشی (دارت، باشگاه گلف، وزن ماهیگیری و طعمه)
لوازم التحریر (راهنمایی مورد استفاده در قلم خود کار)
وزن (وزن تعادل، وزن چرخ)

تنگستن آلیاژ وزنه های ماهیگیری

تنگستن وزنه آلیاژ ماهیگیری توسط فلز کمیاب ساخته شده - آلیاژ تنگستن، تنگستن وزنه آلیاژ ماهیگیری جایگزین ایده آل از وزنه های ماهیگیری سرب است. تنگستن وزنه آلیاژ ماهیگیری چسب قوی، حالت نیمه جامد، نرم برای یک مدت طولانی است. آلیاژهای تنگستن سنگین حداکثر وزن در کوچکترین فضای ممکن تمرکز کنید. تنگستن وزنه آلیاژ ماهیگیری است که اغلب به عنوان وزنه تعادل در زمینه های ورزشی، از قبیل تنگستن وزنه آلیاژ ماهیگیری در حفظ تعادل، وزنه قلاب ماهیگیری تنگستن آلیاژ وزن گلف استفاده می شود، etc.We می توانید همه نوع از آلیاژ تنگستن وزنه های ماهیگیری به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند. آلیاژ تنگستن وزنه های ماهیگیری ارائه شده توسط ما واجد شرایط است.

وزن وزنه آلیاژ ماهیگیری تنگستن هستند ایده آل، جایگزین سازگار با محیط زیست منجر به وزن. تنگستن وزنه آلیاژ ماهیگیری سمی و فزاینده ای در حال خطر زیست محیطی برچسب است. تنگستن وزنه آلیاژ ماهیگیری سخت تر از steel.نگستن آلیاژ ماهیگیری وزنه بسیار متراکم، تنگستن تنگستن آلیاژ در ماهیگیری وزنه بودن به طور متوسط 30 درصد کوچکتر از همتای سرب آن است. در همین حال، تنگستن آلیاژ ماهیگیری وزنه کوچکتر از وزن معمولی است، ایجاد دو برابر صدا وزن سرب و حفظ شکل خود را برای دیگر. تنگستن نیز در تولید برنامه های کاربردی دیگر ماهیگیری، مانند برش خط تنگستن کاربید و پوشش پودر تنگستن برای خطوط ماهیگیری استفاده می شود.

ارشناسان که قرار گرفتن در معرض تابش را می توان با فشار زیاد محافظ کاهش می یابد. چگالی یک ماده به توانایی تابش توقف آن مربوط میشود. تراکم بالاتر به معنی قدرت توقف بهتر و آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو. با توجه به تراکم بالاتر، محافظ تنگستن پرتو آلیاژی دارای قدرت توقف بسیار بالاتر از رهبری.تنگستن محافظت از پرتو آلیاژ دارای تخفیف خطی بیشتری از اشعه گاما بدان معنی است که کمتر برای محافظت از برابر مورد نیاز است. روش دیگر مقدار مساوی از تنگستن آلیاژ محافظت از پرتو ارائه خطرات قرار گرفتن در معرض کاهش از محافظ سرب معادل آن. آلیاژ تنگستن سنگین یک ماده خام مناسب برای آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو (بیش از 60٪ چگال تر از سرب)، ناتوانی ماخ، مقاومت به خوردگی خوب، جذب تابش بالا (نسبت به سرب)، چرخه زندگی ساده شده است، به عنوان ترکیبی از تراکم رادیوگرافی و استحکام بالا. آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو می توانید به همان درجه از حفاظت به عنوان سرب در حالی که به طور قابل توجهی کاهش حجم کلی و ضخامت سپر و ظروف فراهم می کند.

ما می توانیم انواع مختلف آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو به عنوان مورد نیاز خود را ارائه، محافظ تنگستن پرتو آلیاژی ما واجد شرایط است.

آلیاژ تنگستن سنگین مقابل فولاد ابزار

فولاد ابزار به انواع فولادهای آلیاژی هستند که به خصوص به خوبی مناسب به به ابزار می شود ساخته شده اشاره دارد. مناسب بودن آنها از سختی خود را متمایز، مقاومت به سایش، توانایی خود را برای برگزاری یک لبه برش، و / یا مقاومت آنها در برابر تغییر شکل در دمای بالا (قرمز-سختی). فولاد ابزار به طور کلی در یک حالت با گرما استفاده می شود.

چرا آلیاژ تنگستن سنگین بهتر از ابزار فولاد است:

آلیاژ تنگستن سنگین دارای چگالی بالاتر، سفتی الاستیک بالا، انعطاف پذیر و آسان برای ماشین آلات، نقطه ذوب بالا، تطبیق پذیری و قابل بازیافت
معایب فولاد ابزار:

1) سخت شدن فولاد آب : معمولا قطعات بسیار کوچک است ؛ در استفاده از شدید یا درجه حرارت بالا استفاده نمی شود. از آنجا که سختی پذیری آنها کم است، آنها باید تنها برای مقاطع نازک استفاده می شود؛ آنها به ویژه در سختی بالاتر خود شکننده هستند،؛ تماس طولانی با دمای بیش از 300F معمولا در نرم شدن ناخواسته نتایج: از شماره؛ معمولی استفاده می کند بسته به محتوای کربن .

2) شوک فولاد مقاوم در برابر : از آن است که تمایل به تحریف به راحتی، که می تواند توسط رفع نفت به حداقل برسد.

سخت فلزی برای دای:

این کاربید فلزی ساخته شده از تانتالم ریز، تیتانیوم، تنگستن، و / یا وانادیم مخلوط با کربن، و کبالت یا نیکل مذاب است. به طور عمده مورد استفاده برای ابزار و ماشین آلات، به عنوان جایگزینی برای فولاد با سرعت بالا. همچنین کاربید سیمانی نامیده می شود.

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال در مورد آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو است. آدرس ایمیل خود را استsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. یا شما می توانید با ما در تماس 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: فرایند تولید تنگستن آلیاژ | تنگستن محافظ پرتو | محافظ پرتو مواد
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved