ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ اطلاعات >>طلای واقعی و طلا اندود تشخیص

طلای واقعی و طلا اندود تشخیص

نگستن روکش طلا سکه
تنگستن است که معمولا برای ساخت طلا ساخت به نام استفاده تنگستن روکش طلا محصول به دلیل تراکم بالا، نزدیک به همان طلا. آن را نیز آسان برای تشخیص طلای واقعی از نگستن کالا روکش طلا، فقط در برابر زمین، مالش نگستن کالا روکش طلا رنگ نگستن را ظاهر خواهد شد.

ابزار دیگر مانند نام تجاری طلا، سنگ محک و روش های شیمیایی به تشخیص طلای واقعی از نگستن محصولات روکش طلا وجود دارد.

نگستن کالا روکش طلا با یک پوشش نازک از طلا پوشیده شده است. شما می توانید برخی از آب مقطر را، را شربننج جواهرات خود را، و سپس قرار دادن طلا و جواهر را به آب مقطر، از آب مقطر حالی که برای. اگر آن را طلا اندود طلا و جواهر نیست، آن را رنگ را تغییر دهید.

این یک آزمایش آسان است، اما از آن است که همه جانبه و یا تمام راه اثبات به تمایز بین طلای واقعی و محصول روکش طلا است. چیزی به عنوان ضعیف به عنوان یک مغناطیس یخچال نخواهد بود مفید است، اما آهن ربا قوی تر است که شما می توانید در فروشگاه های سخت افزار تخصصی یا اشیاء مشترک مانند دستگیره کیف پول زنانه پیدا، اسباب بازی کودکان، و یا حتی در دیسک های سخت استفاده نشده قدیمی به اندازه کافی قوی برای انجام این خواهد بود تست. برگزاری یک آهنربا تا به آیتم، طلا یک فلز مغناطیسی نیست، بنابراین اگر آن را به سمت می کشد، یا چوب به آهنربا، آن نگستن کالا روکش طلا است. با این حال، فقط به خاطر آن به آهنربا واکنش نشان می دهند به این معنا نیست آن است که نگستن طلا اندود محصول، به عنوان فلزات غیر مغناطیسی در قطعه تقلبی استفاده می شود.

تنگستن طلا اندود حلقه

تنگستن کالا روکش طلا چیزی کمتر از 10 کاراته است. اگر بدانم که آیا طلا و جواهر خود را است نگستن کالا روکش طلا یا نه، قابل اطمینان ترین راه برای پیدا کردن این است که آن را به یک طلا و جواهر گواهی و آن را مورد آزمایش قرار. اگر می خواهید برای خودتان بررسی کنید، ذکر شده در بالا تست شما می توانید انجام برای گفتن اگر طلا خود را واقعی و یا نگستن کالا روکش طلا است.

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش کالا نگستن روکش طلا. ما نگستن تنگستن روکش طلا محصول فقط برای سوغات و هدف دکوراسیون است. در اینجا ما اعلام: لطفا نگستن کالا روکش طلا ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

بنابراین، اگر شما علاقه مند در نگستن کالا روکش طلا می باشد، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 0086 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved