ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ اطلاعات >>نگستن آلیاژ N کاربید

نگستن آلیاژ N کاربید

نگستن alloy

نگستن alloy fishing sinkers
آلیاژهای نگستن به طور کلی و نسوز نادر فلزات، متشکل از کامپوزیت دو فاز، معمولا W-نیکل، آهن و یا W-نیکل مس و یا حتی W-نیکل-مس-آهن. برخی از آلیاژهای نگستن همچنین می تواند شامل شرکت، مولیبدن، کروم، و غیره آنها دارای نقطه ذوب بسیار بالا و تراکم دو برابر از فولاد و بیش از 50٪ سنگین تر از سرب. نگستن محتوا در آلیاژهای سنگین متعارف از 90 تا 98 درصد وزن متفاوت است و به همین دلیل برای چگالی بالا (بین 16.5 و 18.75 گرم / سی سی) است.

اکثر استفاده های فعلی برای WHAS (نگستن آلیاژ سنگین) بهترین هستند با سیستم W-نیکل، آهن راضی است. آلیاژهای مانند 93W-4.9Ni-2.liFe و 95W-4Ni زندگی نشان دهنده ترکیب مشترک. علاوه بر این از کبالت به یک آلیاژ W-نیکل، آهن یک رویکرد مشترک برای افزایش کمی از هر دو قدرت و انعطاف پذیری است. حضور کبالت در آلیاژ تقویت محلول جامد از چسب و افزایش جزئی تنگستن ماتریس قدرت سطحی فراهم می کند. اضافات کبالت از 5 تا 15 درصد از کسر وزن چسب اسمی شایع ترین هستند.

تنگستن کاربید

نگستن alloy
"کاربید.آن تعریف کلی از تنگستن کاربیدشرح داده شده است به عنوان: تنگستن کاربید یک ترکیب شیمیایی آلی است که شامل تعداد مساوی از نگستن و اتم است. نگستن کاربید را می توان فشرده و تشکیل به شکل از پودر خاکستری خوب است، که در نظر گرفته ابتدایی ترین شکل آن است. برنامه های کاربردی از نگستن کاربید به طور گسترده ای در ماشین آلات صنعتی منعکس شده است، لباس ابزار مقاوم در برابر، مواد ساینده و همچنین جواهرات مردان است.

تنگستن آلیاژ کاربید توسط کربن واکنش در دمای بین 1400-2000ºC آماده و تنگستن. با بالاترین سختی نگستن کاربید به عنوان 86 ~ 93 HRA (68 ~ 81HRC)، عملکرد عالی داغ کار، مقاومت در برابر سایش برتر و سرعت برش بالا، اما نگستن کاربید است که به راحتی سوزش، بنابراین نگستن کاربید به طور گسترده ای به عنوان برش تیغه مته استفاده می شود، بیت، نازل، و غیره در مقایسه با نگستن کاربید، آلیاژهای نگستن دارای خواص ویژه به عنوان کشیدگی خوب، ظرفیت کوچک با چگالی بالا، مقاومت به خوردگی خوب، مقاومت در برابر شوک فوق العاده، قابلیت جذب تابش بالا، حداقل فلز اکسترود وانت و مقاومت به ضربه بالا و کرک مقاومت، نگستن آلیاژهای معمولا به طور گسترده ای به عنوان نگستن آلیاژهای محافظ پرتو، نگستن میل لنگ آلیاژی، نگستن آلیاژ وزنه، و غیره استفاده می شود
نگستن alloy

تنگستن مواد نیز به تنگستن کاربید کالا است، که یک ترکیب شیمیایی است که شامل کربن و نگستن و شبیه به کاربید تیتانیوم است ساخته شده است. نگستن کاربید در اصل برای استفاده به عنوان یک ابزار برش توسعه داده شد، در ابزار و ماشین آلات برنامه های کاربردی، که در آن نگستن کاربید هنوز هم پیدا می کند استفاده گسترده امروز. سمان نگستن کاربید نه یک فلز و نه آن و سرامیک. نگستن کاربید سرمت است اگر چه این یک اصطلاح به طور گسترده ای استفاده نمی شود. در اغلب موارد، نگستن کاربید است که به سادگی به عنوان کاربید اشاره شده است.

تنگستن آلیاژ سنگین دارند نسبت بالایی از مواد اولیه برای تولید برای تمیز کردن فلز نگستن وزنه قلاب ماهیگیری آلیاژ، آلودگی، مطابق با استانداردهای بین المللی محیط زیست. بخش بزرگی از جرم به اندازه کوچک (به & gt؛ 18G / M3)، به طوری که مقاومت در برابر بادهای قوی، نور، به آب و غرق شدن سریع، و وزنه بهترین جایگزین برای محصولات فروخته شده در اروپا و دیگر کشورهای توسعه یافته.

گستن آلیاژ با ترکیبی از تراکم رادیوگرافی (بیش از 60٪ چگال تر از سرب)، ماشینکاری، مقاومت به خوردگی خوب، جذب تابش بالا (نسبت به سرب)، چرخه زندگی ساده و قدرت بالا یک ماده خام مناسب برای حفاظت در برابر تشعشع است. این می تواند به همان درجه از حفاظت به عنوان سرب در حالی که به طور قابل توجهی کاهش حجم کلی و ضخامت سپر و ظروف فراهم می کند. علاوه بر این، در مقایسه با سرب یا اورانیوم ضعیف شده در گذشته، نگستن آلیاژ استنگستن alloyدر این مورد قابل قبول تر، برای آنها غیر سمی هستند.

آلیاژهای نگستن بهترین گزینه ها برای برنامه های کاربردی محافظ پرتو، در هر دو تنظیمات پزشکی و صنعتی است. در مقایسه با مواد محافظ پرتو سنتی، نگستن سپر آلیاژهای اشعه ارائه ارزش بسیار عالی است. آلیاژ با چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند. مردم با استفاده از نگستن قابل اعتماد خواص محافظ پرتو آلیاژ است.

آلیاژهای نگستن ما سپر تابش برای ظروف رادیواکتیو منبع، رادیوگرافی گاما، سپر، و ابزار دقیق صنعتی استفاده می شود. محافظ اشعه نیز به عنوان کولیماتورهای و محافظ پرتو در درمان سرطان، و همچنین حفاظت از سرنگ برای تزریق رادیواکتیو خدمت.
تنگستن چین نگستن آلیاژ اشعه محافظ به شما می دهد بهترین حفاظت از اشعه مضر را & nbsp؛ در نشست با استاندارد AMS 21014 و ASTM B777 مواد، ما می توانیم آلیاژ نگستن سپر تابش با ماشینکاری CNC به پایان رسید با توجه به مشخصات خود را ارائه دهد.

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید با نقشه ها و یا مشخصات خود را. اگر شما هر گونه سوال، آدرس ایمیل ما است sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. شما همچنین می توانید پاسخ 0086 592 5129595/5129696/5127878.

لینک های مربوطه: گستن آلیاژ | نگستن فلزات سنگین | مزایای تنگستن آلیاژ
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved