ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن بتونه وزن >>تنگستن بتونه نزول

تنگستن بتونه نزول

تنگستن بتونه نزول ایده آل برای تمام شرایط ماهیگیری است و تبدیل به یک جایگزین سرب سینک محبوب، و آن را ممکن است برای حفظ سرب از آبراه. نکته مهم در مورد بتونه تنگستن سینک است که چگالی آن سنگین تر از سرب و بهتر کار میکند.

tungsten sink putty بتونه سینک تنگستن متراکم است، پس از آن غرق سریع تر از سرب است. فقط یک قطعه کوچک را انجام خواهد داد به نخ قلاب مسطح در پایین lakebed. آن را نیز برای حفظ تعادل طعمه قلاب بسیار مفید است. بر خلاف شات تقسیم، بتونه تنگستن سینک انجام هیچ آسیب به مواد رهبر و تبدیل خواهد شد بین سنگ ها، شکاف یا علف های هرز گوه نیست، و آن را بسیار سخت تر به قطع کرد. شما خواهید کمتر وقت دوباره تقلب و بیش هم با اشکالات خود را در آب صرف.

بتونه سینک تنگستن با محیط زیست سالم مقایسه بر خلاف سرب است که به عنوان خطر محیط زیست سال ها پیش با برچسب شده است، بنابراین شما می توانید آن را به هر شکل که می خواهید قالب، حتی بدون دستکش. بهترین راه برای استفاده از بتونه تنگستن است به شکل یک گلوله کمی شکل دراز بتونه تنگستن سراسر جراحان دو گره.

tungsten sink putty

قبل از ریخته گری، مطمئن شوید که شما بتونه تنگستن سینک را به آب آغشته. زیرا زمانی که شما کشش و یا بتونه RUB تنگستن سینک نرم می شود، پس از آن لازم است به آن سخت است. هنگامی که شما آن غوطه ور آب شدن مجددا به سختی اصلی آن است. سردتر سخت تر از آب آن را حل و فصل خواهد شد. تنگستن بتونه یک ابزار فوق العاده برای ایجاد تعادل پاپ آپ است، فقط اضافه کردن و یا برداشتن مقدار کمی برای دریافت نرخ نزول طعمه قلاب خود را به شما نیاز دارد.

ما با ارائه رنگ های مختلف غیر سختی، چکش خوار و غیر سمی بتونه تنگستن. اگر شما علاقه مند در بتونه تنگستن سینک، و یا می خواهید بدانید که بیش در مورد آن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com یا با تلفن:: 00 86 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن بتونه ماهیگیری| پلی تنگستن| تنگستن لاستیک
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved