ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن بتونه وزن >>تنگستن وزن لاستیک آدامس

تنگستن صمغ لاستیکی وزن

چه صمغ تنگستن لاستیکی وزن؟

چه صمغ تنگستن لاستیکی وزن؟, همچنین شناخته شده به عنوان بتونه ماهیگیری تنگستن است که در واقع یک خانواده از رزین های مختلف پر شده با ذرات تنگستن. وزن لاستیک آدامس تنگستن دارای خواص تنگستن است که چگالی بالا، حجم کوچک، سازگار با محیط زیست، و غیره همچنین دارای خاصیت لاستیک مانند مقاومت در برابر خوردگی، قیمت پایین است. وزن لاستیک آدامس تنگستن به طور گسترده ای وسایل ماهیگیری استفاده می شود.

ستفاده از تنگستن صمغ لاستیکی وزن

1. ن است 1.8 برابر سنگین تر از سرب پس از آن می افزاید: بسیاری از وزن در یک منطقه کوچک و سازگار با محیط زیست.
2. این کودک سالم است. هیچ مواد سمی در آن وجود دارد.
3. این محصول می تواند به هر اندازه در هر عمق آب و حجم شکل گرفته است.
4. آن را بر روی رهبر خود را در تمام درجه حرارت باقی می ماند.
5. نگستن وزن لاستیک آدامس می تواند به راحتی جدا شده است.
6. محصول ضد آب، چسبنده و قابل استفاده مجدد است.

استفاده از تنگستن صمغ لاستیکی وزن

این محصول بسیار متراکم و آسان به مخلوط کردن است. فقط یک قطعه کوچک را انجام خواهد داد به لینک قلاب خود را کاملا مسطح در پایین بستر دریاچه. وزن لاستیک آدامس تنگستن نیز برای حفظ تعادل طعمه قلاب مفید است. این است که به طور گسترده ای در ماهیگیری استفاده می شود.

تنگستن وزن لاستیک آدامس مناسب برای هر فیشر که می خواهد یک تراکم مواد سخت پوشیدن و بالا برای سنجاق کردن موضوع hooklink است. به راحتی نقل مکان کرد، نرم و با دوام، محصول تحت هر شرایط آب و هوا بزرگ است و می تواند حتی در شرایط مرطوب و باد می وزد آخرین. ما می توانیم انواع مختلف با وزن لاستیک آدامس تنگستن به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند.

وزن لاستیک آدامس تنگستن دارای که در آن است در قلاب قرار می گیرد، شما می توانید مقدار نرم و با وزن موقعیت به فریب شنا مختلف و اقدامات در حال سقوط را تغییر دهید.

بر خلاف سرب است که به عنوان خطر محیط زیست سال ها پیش خوانده اند، تنگستن وزن لاستیک آدامس سازگار با محیط زیست بی خطر است. بنابراین شما می توانید آن را به هر شکل که می خواهید قالب، حتی بدون دستکش.

تنگستن وزن صمغ لاستیکی در پاین وود دربی اتومبیل

پاین وود اتومبیل دربی وسایل نقلیه جاذبه شده است. آنها شروع به مسابقه در یک مسیر شیب تماس با شروع پین برگزار می شود. زمانی که پین قطره، ماشین رول پایین مسیر شیب به سمت خط پایان، از ریل هدایت می شود. اکثر آهنگ با گذار از بخش شروع شیب به یک بخش مسطح طولانی ساخته شده است. در این آهنگ، اتومبیل باید به بخش مسطح در حالی که حفظ سرعت تا حد امکان کامل است. بنابراین وزن لاستیک آدامس تنگستن ضروری است. انرژی حداکثر است بدون ایجاد کشش هوا اضافی تولید می شود.

وجه!

اگرچه وزن لاستیک آدامس تنگستن از مواد غیر سمی ساخته شده، آن است که یک اسباب بازی برای کودکان به بازی با است. همیشه شستن دست شما بعد از آن استفاده کنید، و نگه داشتن وزن لاستیک آدامس تنگستن دور از مواد غذایی و دهان خود را.

اگر شما هر گونه علاقه در وزن لاستیک آدامس تنگستن، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com or call us: 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ بتونه ماهیگیری| تنگستن آلیاژ بتونه هواپیما| تنگستن آلیاژ بتونه قایق
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved