ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن بتونه وزن >>رب تنگستن

رب تنگستن

تنگستن آموزش چسباندن

tungsten pasteتنگستن 4 سنگینترین فلز در جهان است،رب تنگستن از پودر تنگستن و یک چسباننده پلیمری ساخته شده است. رب تنگستن فلزی امن غیر سمی و بیش غلظت وزن در مرکز منطقه گرانش است.

رب تنگستن قابل استفاده مجدد و غیر سمی است، بزرگ است که برای استفاده در هر زمان شما را برای بازی و یا بازی استفاده کنید. تنگستن است 30٪ سنگین تر از سرب، بنابراین مقدار کمتری از مواد مورد نیاز برای منافع همان بخوره. رب تنگستن قانونی برای استفاده از سرب در مناطقی که ممنوع است و برای محیط زیست بی خطر است.

رب تنگستن برای همکاری پخت با خالص آلومینا و روش برای تولید همان
این اختراع مربوط به بسته های سرامیکی برای مدارهای مجتمع، و به ویژه، به ترکیب رب تنگستن است که می تواند همکاری سینتر پودر محتوای آلومینا بالا به تولید بستههای مدار یکپارچه شده است.

افشای تنگستن اختراع خمیر

ما کشف کرده اند که بسته های مدار را می توان با استفاده از یک بستر آلومینا 98٪ در رابطه با یک خمیر تنگستن که ترکیب های شیشه ای ها اضافه شده است تولید شده است. بسته های مدار تولید مطابق با اختراع نشان خاصیت رسانایی حرارتی، تنوع انقباض کم و نرم و صاف و بیش سطح همگن. با به کارگیری پودر آلومینا محدوده اندازه، انقباض و پرداخت سطح پارامترهای باریک هنوز هم بیشتر بهبود یافته، و درجه حرارت پخت کاهش می یابد. اطلاعات بیشتر و تجسم از اختراع در زیر توضیح داده.

شرح تنگستن چسباندن ادامه خاص

ما در بر داشت که خمیر تنگستن مناسب برای همکاری پخت با 98٪ آلومینا را می توان با اضافه کردن یک ترکیب انتخاب شده از شیشه به خمیر تنگستن تولید می شود. تجسم ارجح از اختراع بهره گیری از اندازه باریک در پودر آلومینا وسیعی داشتن متوسط اندازه ذرات در محدوده حدود 0.3-1.0 میکرومتر با انحراف استاندارد حدود 50٪ از میانگین. استفاده از اندازه ذرات آلومینا محدوده باریک اجازه می دهد تا پخت در دماهای پایین، نمونه ای از پودر صورت تجاری در دسترس. بیش بر این، این درجه حرارت پخت پایین باریک آلومینا محدوده اندازه است بدون نیاز به اضافه کردن شیشه به آلومینا، با کاهش همراه خود را در هدایت حرارتی به دست آورد. ما که 98٪ نمایشگاه آلومینا هدایت حرارتی قابل ملاحظه ای بالاتر نسبت به 90٪ آلومینا، بدون در نظر گرفتن اندازه ذرات پیدا کرده اند.


اگر شما هر گونه علاقه در رب تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:86 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن قایق بتونه| پلی تنگستن| تنگستن لاستیک
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
تلفن:+86-592-5129696,+86-592-5129595; فکس:+86-592-5129797; پست الکترونیک:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved