ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>نگستن بتونه وزن

نگستن بتونه وزن

پاین وود دربی تنگستن بتونه است

پاین وود دربی تنگستن بتونه غیر سخت شدن، مواد moldable های ساخته شده از پودر نگستن و یک چسباننده پلیمری می باشد. در شرایط عادی، آن را نمی سخت خواهد شد. حداقل تراکم 10 g / cm3 است است.

تنگستن بتونه یک راه آسان برای پیدا کردن لحن و شماره گیری در وزن ماشین پاین وود دربی خود را است. ساخته می شود و نرم و قابل انعطاف باقی بماند، شما می توانید به سرعت و دقت است که بیت آخرین از وزن بصورت مستقیم به هر ماشین دربی. ما پاین وود دربی تنگستن بتونه می آید در یک ظرف فروشگاه درب کوچک و راحت است. تنگستن بتونه می توان در خانه هنگامی که ساختمان پاین وود مسابقه خود را و یا به آهنگ را به ماشین خود را به وزن تا در روز مسابقه به ارمغان آورد استفاده می شود. 
نگران نباشید، نگستن بتونه به هر شکاف کوچک یا نگه داشتن اضافه کنید. می توان آن را کشیده، برش، باریکش و تشکیل به هر شکل شما نیاز دارید. 
تنگستن بتونه ترکیبی از تنگستن پودر و یک چسباننده پلیمری می باشد.

تنگستن بتونه ترکیبی از تنگستن پودر و یک چسباننده پلیمری می باشد.

تنگستن بتونه به راحتی می توان برای استفاده از وزن اتومبیل پاین وود دربی ریز تنظیم. به سادگی خرج کردن یک قطعه از بتونه، مخلوط کردن آن تا زمانی که قابل انعطاف است، و مطبوعات نگستن بتونه به یک حفره یا سوراخ در ماشین.

pinewood derby نگستن putty Pinewood Derby نگستن Alloy Putty

پاین وود دربی تنگستن بتونه دارای این مزیت است:

1. این است که به راحتی قالب به هر شکل، بنابراین شما می توانید آن را در هر نقطه بر روی ماشین خود بدون توجه به آنچه شما طراحی استفاده کنید.
2. آن را بسیار چسبنده است.
3.ن است 1.8 برابر سنگین تر از سرب پس از آن می افزاید: بسیاری از وزن در یک منطقه کوچک
4.این کودک سالم است. هیچ مواد سمی در آن وجود دارد.
5. این موجب صرفه جویی در وقت شما دلیل این که شما به راحتی می توانید تنها مقدار مناسبی بدون شکستن وزن و یا پیدا کردن فقط وزن اندازه مناسب است که شما نیاز اضافه کنید.
6. این ضد آب است، عالی برای وزن ماهیگیری بیش از حد.

پاین وود دربی نگستن بتونه - اضافه کردن وزن در هر نقطه بر ماشین شما!

دربی پاین وود تنگستن بتونه این است که نرم و چکش خوار بنابراین می توان آن را به تقریبا هر شکل تغییر و یا به قطعات شکسته است.
پاین وود دربی نگستن بتونه کودک سالم است. هیچ مواد سمی در آن وجود دارد. بسته بندی شده در 1 قطعه اونس

توجه!

اگر چه نگستن بتونه است که از مواد غیر سمی ساخته شده، آن است که یک اسباب بازی برای کودکان به بازی با است. همیشه دستان خود را پس از استفاده شستشو، و نگه داشتن آن به دور از مواد غذایی و دهان خود را.

اگر شما هر گونه علاقه در این محصول، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.comو یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: نگستن آلیاژ ماهیگیری بتونه| نگستن آلیاژ هواپیما بتونه| نگستن آلیاژ قایق بتونه
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved