ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن بتونه وزن >>نگستن هواپیما بتونه

نگستن هواپیما بتونه

چه تنگستن بتونه؟

تنگستن بتونه غیر سخت شدن، مواد moldable های ساخته شده از پودر نگستن و یک چسباننده پلیمری می باشد. در شرایط عادی، نگستن بتونه نمی سخت خواهد شد. حداقل تراکم 10 گرم / cm³ سرعت است.
نگستن هواپیما بتونه یک شکل از تنگستن بتونه و توسعه داده شده است به حداکثر چسبندگی ساخت آن آسان برای استفاده از هر درجه حرارت. با فوق العاده با چگالی بالا نگستن فرمول (بنابراین شما لازم نیست برای استفاده از حد)، آن ایده آل برای تنظیم خوب و متعادل ارائه تراکم خنثی است.
تنگستن بتونه 4 سنگینترین فلز در جهان است. تنگستن بتونه وزن تا 1.8x به همان اندازه که سرب و بیش از 3X وزن از وزن روی / ترکیب قلع و سرب. نگستن بتونه وزن مناسب برای کنترل از راه دور اسباب بازی های کنترل هواپیما .نگستن بتونه یک فلز غیر سمی بی خطر است ونگستن بتونه هواپیما طول می کشد تا فضای کمتر در هواپیما خود را. فضای کمتر به معنای بیش غلظت وزن در منطقه CG، زمان ساخت سریع تر و بیش سرعت و دست زدن بهتر است.

remote control airplane نگستن putty
نگستن هواپیما بتونه
تنگستن بتونه-01

چگونه به استفاده از نگستن هواپیما بتونه

تنگستن هواپیما بتونه به راحتی می توان برای استفاده خوب تنظیم وزن از اسباب بازی های هواپیما. به سادگی خرج کردن یک تکه از نگستن بتونه، آن را مخلوط کردن تا آن قابل انعطاف است و نگستن بتونه فشار دهید به یک حفره یا سوراخ در هواپیما.

نگستن هواپیما بتونه دارای مزایای زیر است:


• است منجر نمی شود، پس از آن است سازگار با محیط زیست.
• را می توان در مشخصات باریک به کشش کمتر شکل
• آسان برای اضافه کردن را خاموش و یا به تنظیم عمق و باریک است.
• شانس کمتر از یک رهبر به دلیل حرف نگستن بتونه می آید به جای اینکه snagged.
• نگستن بتونه قابل استفاده مجدد است

اگر چه تنگستن بتونه هواپیما است که از مواد غیر سمی ساخته شده است؛ آن است که یک اسباب بازی برای کودکان به بازی کردن با. همیشه دستان خود را پس از استفاده نگستن بتونه شستن، و نگه داشتن نگستن بتونه دور از مواد غذایی و دهان خود را.
تمام انواع نگستن بتونه هواپیما را می توان در سطح سازمان و استانداردهای کیفیت و خدمات به مشتریان آنلاین Chinatungsten را جایگزین برای هر نوع از مشتری سازگار باقی می ماند.
ما با ارائه انواع مختلف غیر سختی، چکش خوار و غیر سمی نگستن بتونه.
نگستن airplane putty نگستن alloy putty
تنگستن بتونه-02
تنگستن بتونه-03


اگر شما هر گونه علاقه در نگستن بتونه هواپیما، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.comیا با ما تماس : 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved