ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و فیدبک
خانه >> تنگستن بتونه وزن >>تنگستن پلاستیکی

تنگستن پلاستیکی

مقدمه مختصر از تنگستن پلاستیکی

پلاستیک تنگستن همچنین به نام تنگستن پلاستیکی که شامل تنگستن و پلاستیکی است که استفاده از تنگستن مانند مقاومت خوب در برابر اشعه، تراکم بالا، و غیره از طریق تکنولوژی اکستروژن، و اضافه کردن پلاستیک در تنگستن، آن را نیز دارای مزایای استفاده از پلاستیک. این هزینه کم و انعطاف پذیری بیشتری است. به عنوان خواص، با استفاده از خرما پلاستیکی تنگستن به چند سال پیش است. این باعث می شود سهم مهمی در زندگی روزمره ما، به ویژه در مناطق محافظت از پرتو. به جای سرب، آن را به یک ماده بهتر است به محافظت از پرتو است، زیرا مواد غیر سمی است.

است طیف گسترده ای از انواع وجود داردتنگستن پلاستیکیدر نظر گرفته شده برای تولید قطعات در machining.The انواع مختلفی از تنگستن پلاستیکی در خواص آنها متفاوت است - وزن مخصوص، مقاومت، تحمل به گرما، ثبات، دقت قابل دسترسی،و غیره.تنگستن پلاستیکی دارای مقاومت به خوردگی عالی و است فقط کمی توسط اسیدهای معدنی حمله ، که از پلیمرهای تنگستن پر شده است، مانند نایلون، اورتان و الاستومر گرمانرم ساخته شده است.

نرم افزار تنگستن پلاستیکی

اخیرا تنگستن دارای بیش و بیش محصول مشتق شده مانند پلی تنگستن، تنگستن محصولات پلاستیکی، و غیره پلاستیکی باند کامپوزیت تنگستن ما از لوله اکسترود در یک پروسه را کاهش دهد. تنگستن پلاستیک می تواند صرفه جویی در هزینه ارائه و کوتاه شدن زمان سرب، تنگستن چین ارائه می دهد عقلانیت برجسته و می توان حرارتی باند به شفت برای اطمینان از کیفیت بیشتر است. تنگستن پلاستیکی استفاده شده است که تلاش های به جای سرب برای برنامه های کاربردی تابش محافظ. مقاومت به خوردگی خوب و به پایان رساندن سطح خوبی از محصولات پلاستیکی تنگستن بسیار مهم هستند. بارگذاری تنگستن از 65٪ تا 80٪ وزن به نیازهای radiopacity. همانطور که این خواص، لوله تنگستن پلاستیکی به طور گسترده ای در مناطق صنعت استفاده می شود.

به طور گسترده تولید استفاده می شود محافظت از پرتو است، به عنوان تنگستن پلاستیکی دارای خواص تنگستن مانند جذب بالا تابش، تراکم بالا، غیر سمی، سازگار با محیط زیست، و غیره تنگستن پلاستیکی از بهترین مواد را به محافظت از پرتو که به طور گسترده استفاده می شود است زمینه های پزشکی و همچنین سایر مناطق صنعت. این یکی از محصولات برجسته ما است، ما می توانیم تمام انواع محصولات تنگستن پلاستیکی به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند.

تصاویر تنگستن پلاستیک:

Plastic Tungsten Container Plastic Tungsten Products Plastic Tungsten Tube Plastic Tungsten Bar
تنگستن ظروف پلاستیکی محصولات تنگستن پلاستیکی
پلاستیک لوله تنگستن
پلاستیک تنگستن نوار

اگر شما هر گونه علاقه در تنگستن پلاستیک، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا تماس: 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن لاستیک| تنگستن نایلون
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
تلفن:+86-592-5129696,+86-592-5129595; فکس:+86-592-5129797; پست الکترونیک:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
版权所有©1997 - 中钨在线