ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن بتونه وزن >>انواع وزن تنگستن پاین وود دربی اتومبیل

انواع وزن تنگستن پاین وود دربی اتومبیل

انواع مختلفی از فلز شما می توانید استفاده به اضافه وزن به ماشین خود را، از جمله سکه، واشر، و حتی پیچ و مهره وجود دارد، اما آنچه که بهترین نوع وزن برای استفاده است. مقدار زیادی بستگی به نوع ماشین شما در حال ایجاد. اتومبیل بسیار نازک زودتر به ساخت با وزن تنگستن. تنگستن بسیار متراکم است، بنابراین شما می توانید به وزن زیادی بیش در فضای کوچکی از شما می توانید با سرب، مناسب است. حالا تنگستن در بسیاری از اشکال مفید در دسترس است، و وزن خودرو خود را حتی ساده تر. جنبه های منفی از تنگستن شما می توانید آن را تغییر شکل نیست و آن هزینه های زیادی بیش اونس از وزن منجر شود.
سرب به وزن کلاسیک برای اتومبیل پاین وود دربی بوده است. این آسان است به شکل و قطع، و آن را ارزان. اما آن را نیز کم چگالی تنگستن و سمی است. شما باید خیلی مراقب باشید با استفاده از سرب و باید آن را به طور کامل در داخل ماشین ها مهر و موم اگر شما تصمیم به استفاده از آن.

در اینجا برخی از انواع تنگستن وزن پاین وود دربی های خودرو:


tungsten pinewood derby cube pinewood derby tungsten cube
مزیت: بسیار متراکم، موجود در سه وزن، متناسب به سوراخ حفر شده، غیر سمی

مزیت: می توانید وزن با اضافه کردن دو مکعب تنگستن تنظیم، متناسب به 1 سوراخ حفر شده، موجود در دو وزن، غیر سمی

tungsten pinewood derby cube tungsten pinewood derby cube tungsten pinewood derby cube
مزیت: نصب آسان، می افزاید: به طراحی، موجود در دو وزن، غیر سمی مزیت: می توان به فضاهای مختلف ،، مفید برای خوب تعادل مرکز تنظیم تختخواب، می توان در سوراخ تر و تمیز خود را استفاده می شود.

مزیت: بسته به مقدار زیادی از وزن در یک فضای تنگ، آسان برای تنظیم وزن خود را، می تواند مکان بسیار پایین در ماشین خود، غیر سمی


اگر شما هر گونه علاقه در مکعب آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved