ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن بتونه وزن >>مکعب پاین وود دربی تنگستن

مکعب پاین وود دربی تنگستن

چه پاین وود دربی؟

دربی پاین وود یک رویداد مسابقه ای برای پیشاهنگی بچه در پیشاهنگی پسر از امریکا است. پیشاهنگی بچه، با کمک پدر و مادر، از کیت حاوی یک بلوک از کاج، چرخ پلاستیکی و اکسل فلزی ساخت اتومبیل خود را از چوب، معمولا. با محبوبیت دربی پاین وود، سایر سازمان های حوادث مشابه را توسعه داده اند، و یک صنعت کوچک را توسعه داده است به ارائه آهنگ، تایمر، مقیاس و سایر محصولات.

برنامه های کاربردی از وزن نگستن آلیاژ مکعب پاین وود دربی

نگستن مکعب آلیاژ سنگینبه طور کامل غیر سمی و سازگار با محیط زیست مکعب آلیاژ تنگستن سنگین بنابراین اغلب در برنامه های کاربردی وزن استفاده می شود، به خصوص در چوب کاج مکعب دربی استفاده برای ارائه یک پاین وود دربی kits.where سرب مناسب نیست. به عنوان مثال، سرب شده است در بسیاری از جریان ممنوع، بنابراین نگستن آلیاژ سنگین مکعب است که اغلب برای وزن سرب در مگس ماهیگیری جایگزین. چگالی بالا از نگستن مکعب آلیاژ سنگین همراه با طبیعت غیر سمی باعث می شود نگستن آلیاژ سنگین مکعب فلز ایده آل برای این نرم افزار.
به دلایل مشابه تنگستن مکعب آلیاژ یک محصول برتر برای وزن پاین وود دربی اتومبیل است. نگستن 3.2 برابر وزن از ماده وزن بدون سرب اغلب در پاین وود دربی اتومبیل استفاده می شود، در نتیجه مکعب آلیاژ نگستن را قادر می سازد انعطاف پذیری فوق العاده در طراحی خودرو و نگستن آلیاژ مکعب یک انتخاب خوب برای وزنه تعادل ماشین مسابقه است.
تنگستن مکعب آلیاژ سنگین به راحتی می توان برای وزن ماشین پاین وود دربی با حفر یک سری از سوراخ های عمیق 1/4 اینچ در پایین ماشین و سپس با استفاده از یک قلم یا چاقوی تیز برای تمیز کردن جیب استفاده می شود. از آنجا که نگستن مکعب آلیاژ بسیار سخت است، برنامه را به تمرین کردن هر وزن اضافی. در عوض، استفاده از یک روش جایگزین به ایجاد تنظیمات خوب مانند اضافه کردن / حذف نگستن مهره.
نگستن pinewood derby cube pinewood derby نگستن cube
مکعب نگستن آلیاژ-01
مکعب نگستن آلیاژ-02


اگر شما هر گونه علاقه در نگستن مکعب آلیاژ، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved