ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن بتونه وزن >> تنگستن بتونه زرهی

تنگستن بتونه زرهی

پاین وود دربی تنگستن زرهی بتونه است

دربی پاین وود تنگستن بتونه زرهی, یز نامیده می شود پاین وود دربی بتونه تنگستن است، سخت شدن غیر، مواد moldable های ساخته شده از پودر تنگستن و یک چسباننده پلیمری. در شرایط عادی، آن را نمی سخت خواهد شد. حداقل تراکم 10 g / cm3 است است.

تنگستن بتونه یک راه آسان برای لحن خوب و شماره گیری در وزن ماشین پاین وود دربی خود را است. ساخته می شود و نرم و قابل انعطاف باقی بماند، شما می توانید به سرعت و دقت است که بیت آخرین از وزن بصورت مستقیم به هر ماشین دربی. پاین وود دربی بتونه تنگستن زرهی ما می آید در یک ظرف ضربه محکم و ناگهانی درب کوچک و راحت است. پاین وود بتونه دربی تنگستن می توان در خانه هنگامی که ساختمان پاین وود مسابقه خود استفاده و یا به آهنگ را به ماشین خود را به وزن تا در روز مسابقه به ارمغان آورد. 
نگران نباشید، بتونه تنگستن زرهی به هر شکاف کوچک یا نگه داشتن اضافه کنید. می توان آن را کشیده، برش، باریکش و تشکیل به هر شکل شما نیاز دارید. 
پاین وود دربی زرهی بتونه تنگستن ترکیبی از پودر تنگستن و یک چسباننده پلیمری می باشد.

چگونه به استفاده از پاین وود دربی تنگستن بتونه زرهی

پاین وود بتونه دربی تنگستن زرهی به راحتی می توان برای استفاده از وزن اتومبیل پاین وود دربی ریز تنظیم. به سادگی خرج کردن یک قطعه از پاین وود دربی بتونه تنگستن، مخلوط کردن آن تا زمانی که قابل انعطاف است و پاین وود مطبوعات دربی بتونه تنگستن را به یک حفره یا سوراخ در ماشین.

pinewood derby tungsten putty Pinewood Derby Tungsten Alloy Putty

پاین وود دربی تنگستن زرهی بتونه دارای این مزیت است:

1. پاین وود دربی تنگستن بتونه به راحتی به هر شکل قالب، بنابراین شما می توانید آن را در هر نقطه بر روی ماشین خود بدون توجه به آنچه شما طراحی استفاده.
2. پاین وود بتونه دربی تنگستن بسیار چسبنده است.
3. پاین وود دربی تنگستن بتونه 1.8 برابر سنگین تر از سرب پس از آن می افزاید: بسیاری از وزن در یک منطقه کوچک
4. پاین وود دربی تنگستن بتونه کودک سالم است. هیچ مواد سمی در آن وجود دارد.
5. پاین وود دربی تنگستن بتونه زمان شما صرفه جویی زیرا شما به راحتی می توانید تنها مقدار مناسبی بدون شکستن وزن و یا پیدا کردن فقط وزن اندازه مناسب است که شما نیاز اضافه کنید.
6. پاین وود بتونه دربی تنگستن ضد آب است، عالی برای وزن ماهیگیری بیش از حد.

پاین وود دربی تنگستن زرهی بتونه - اضافه کردن وزن در هر نقطه بر ماشین شما!

پاین وود دربی تنگستن بتونه زرهی است که نرم و چکش خوار بنابراین می توان آن را به تقریبا هر شکل تغییر و یا به قطعات شکسته است.
پاین وود دربی تنگستن زرهی بتونه کودک سالم است. هیچ مواد سمی در آن وجود دارد. بسته بندی شده در 1 قطعه اونس

وجه!

اگر چه پاین وود بتونه دربی تنگستن از مواد غیر سمی ساخته شده، آن است که یک اسباب بازی برای کودکان به بازی با است. همیشه دستان خود را پس از استفاده شستشو، و نگه داشتن آن به دور از مواد غذایی و دهان خود را.

اگر شما هر گونه علاقه در این محصول، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. We are at your service.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ بتونه ماهیگیری تنگستن آلیاژ بتونه هواپیما| تنگستن آلیاژ بتونه قایق
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved