ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن بتونه وزن >>تنگستن چرخ سفال

تنگستن چرخ سفال

تنگستن داکتیل چیست؟

چرخ سفال تنگستن نیز بتونه تنگستن، که دارای چگالی مواج از 8G / cm3 است به 10g / cm3 است که معمولا به نام. به عنوان دوستدار محیط زیست خود را، چرخ سفال تنگستن به طور گسترده برای ابزار و ماهیگیری به عنوان وزنه استفاده می شود.

مزایای تنگستن چرخ سفال

چرخ سفال تنگستن مناسب برای هر فیشر که می خواهد یک تراکم مواد سخت پوشیدن و بالا برای سنجاق کردن قلاب ماده لینک است که نه به راحتی نقل مکان کرد، کاملا نرم و با دوام است، چرخ سفال تنگستن مواد فوق العاده که تحت هر شرایط آب و هوایی است و حتی می تواند به مدت در شرایط مرطوب و باد می وزد اما هنوز هم حفظ شکل آن، و می تواند تغییر شکل نیست. این می تواند به راحتی توسط ماهیگیران به هر شکل که می خواهید شکل گرفته است. مزیت خاص ترین در مقایسه با سایر مواد مانند سرب ماهیگیری است که، چرخ سفال تنگستن غیر سمی است، هر چند قیمت چرخ سفال تنگستن بالاتر از وزن منجر شود، اما آن را به محبوب برای ماهیگیران امروزه است.

مشخصات تنگستن چرخ سفال

چرخ سفال تنگستن معمولا به عنوان در هر مورد نیاز مشتریان ساخته شده است، هیچ شکل استاندارد و یا اندازه وجود دارد. به طور کلی، ماهیگیران استفاده 10G / PC، 20G / PC، 25G / PC، 30G / کامپیوتر بسته به محیط مختلف ماهیگیری. همچنین آن می تواند تنها با یک شکل توپ بزرگ ارائه شده، و پس از آن می تواند کاهش یا شکل آن را توسط خود را به هر شکل آنها نیاز دارند.

رزرو تنگستن چرخ سفال

رزرو چرخ سفال تنگستن بسیار مهم است، یا آن را سریع خشک تبدیل خواهد شد، که ما نیاز به اضافه کردن برخی از موم را در آن در طول فرایند تولید، و سپس اگر آن را در درجه حرارت بالا برای مدت زمان طولانی در معرض، و سپس موم خواهد شد تبخیر، سپس چسبندگی چرخ سفال تنگستن ضعیف تر تبدیل خواهد شد. بنابراین، بهترین روش رزرو را نگه داشتن آنها را در یک وضعیت سرد، و مهر و موم شده در کیسه های پلاستیکی زمانی که شما از آنها استفاده نمی. آن را دور از گرما. سپس آن را خوب خواهد بود برای شما به استفاده از آن برای یک مدت طولانی.

تنگستن چین می تواند ارائه تنگستن چرخ سفال

تنگستن چین می تواند چرخ سفال تنگستن ارائه، همچنین می تواند چرخ سفال تنگستن برای ماهیگیری در رنگ های مختلف، مانند قرمز، آبی، زرد، سفید، و غیره علاوه بر این، تنگستن چین نیز می تواند برچسب برای مشتریان طراحی اگر نیاز وجود دارد را ارائه دهد.
tungsten fictile tungsten fictile tungsten fictile
تنگستن چرخ سفال
تنگستن چرخ سفال
تنگستن چرخ سفال

اگر شما علاقه مند در داستان تنگستن، و یا می خواهید بدانید که بیش در مورد آن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com یا با تلفن:: 00 86 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن بتونه ماهیگیری| پلی تنگستن| تنگستن لاستیک
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved