ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن بتونه وزن >> نگستن قایق بتونه

نگستن قایق بتونه

چه تنگستن قایق بتونه؟

remote control boatتنگستن بتونه قایق از 100٪ پودر تنگستن خالص ساخته شده است. نگستن بتونه با یک ترکیب نوع بتونه و چند از مواد تشکیل دهنده خود ما برای ایجاد یک بتونه نگستن است که بسیار نرم و قابل انعطاف، آسان به درخواست و نمی خواهد خشک حتی پس از چند هفته در معرض هوا و نور خورشید مخلوط شده است.

آسان برای استفاده، غیر سمی، نگستن بتونه قایق 30٪ سنگین تر از سرب و قانونی برای استفاده از آن سرب است. جای مانده چسبنده بر روی دست، لباس و یا دنده. به سادگی خرج کردن مقدار مناسب از نگستن بتونه و رول آن را بر روی قایق خود را. به راحتی تنظیم نگستن بتونه، می توان آن را حذف و مورد استفاده مجدد در اسباب بازی قایق خود را. نگستن بتونه رنگ ورو رفته و moldable، آسان برای قرار دادن در، آسان را خاموش است.

تنگستن بتونه حداکثر چسبندگی است که چسبندگی تا به حال، از بین بردن شانس قرار دادن در حال سقوط کردن در طول راه دور مسابقه قایق کنترل شما است. نگستن بتونه قایق ما مناسب برای حفظ تعادل شما قایق و یا سنجاق کردن پایان خود را مقابله با است.

نگستن قایق بتونه مزایا:

1.آسان به درخواست مقدار دقیق وزن به اسباب بازی قایق خود را.
2. به راحتی به هر شکل قالب، بنابراین شما می توانید آن را در هر نقطه بر قایق خود را بدون توجه به آنچه شما طراحی استفاده کنید.
3.قطع مقدار دقیق نگستن بتونه شما نیاز دارید.
4. محل بتونه نگستن هر نقطه بر روی قایق خود را.
5. تنگستن بتونه سازگار با محیط زیست است.
6.نگستن بتونه قابل استفاده مجدد است.نگستن alloy putty نگستن boat putty نگستن alloy putty
تنگستن بتونه-01 تنگستن بتونه -02 تنگستن بتونه

توجه!

اگر چه تنگستن اما بتونه است که از مواد غیر سمی ساخته شده، آن است که یک اسباب بازی برای کودکان به بازی با. همیشه دستان خود را پس از استفاده نگستن بتونه شستن، و نگه داشتن نگستن بتونه دور از مواد غذایی و دهان خود را.

تمام انواع تنگستن کنترل از راه دور را می توان در سطح سازمان و استانداردهای کیفیت و خدمات به مشتریان آنلاین Chinatungsten را جایگزین برای هر نوع از مشتری سازگار باقی می ماند.

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن بتونه، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com یا با ما تماس : 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: نگستن آلیاژ ماهیگیری بتونه| نگستن هواپیما بتونه| نگستن اسلات ماشین بتونه
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved