ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Takı >>Altın Kaplama Tungsten Alaşım Süsler

Altın Kaplama Tungsten Alaşım Süsler

Altın Kaplama Tungsten Alaşım Süsler-Altın iyi Yedekler

Altın tungsten süs kaplama altın, platin, titanyum daha dayanıklıdır. Onun sertliği 8 ve 9M (Mohs sertlik ölçeği) arasındadır. Altın 10 kat daha paslanmaz çelikten 5 kat daha olduğu elmas hariç ikinci. Volfram, demir dışı metal aittir da son derece önemli stratejik bir metaldir. tungsten alaşım yoğunluğu, 19.25g / cm3 gerçek altın benzer. Altın kaplama tungsten alaşım süsleme yüksek mukavemet, korozyon pas, yüksek sertlik (89--91 derece için İHD) vardır; sıfırdan ve deformasyon kolay değil. kabukta tungsten içeriği yalnızca% 0.001 olduğunu. eritme sonra, gümüş, parlak ve yüksek sertlik metal haline gelir. altın kaplama sonra, asil olur.

Şu anda, tungsten malzeme, altın için bir yedek olarak, yaygın olarak üretilen tungsten, altın kaplama takılar. Altın tungsten süsleme Avrupa'nın en popüler moda takı biri, gençlerin favori kaplı. Geleneksel altın platin süsleme kişiselleştirilmiş moda takip gençleri çekmek çok zordur.

Nedeniyle özel özellikleri, altın, tungsten süsleme de hediyeler için en iyi seçenek haline edilir kaplı. Altın tungsten alaşım ürünleri birçok çeşit var kaplama: Altın tungsten alaşım imi kaplama, altın alaşım araba parfüm tungsten kaplama, altın müşteriler, arkadaş ve akraba göndermek için en iyi seçimdir, hangi vb tungsten alaşım cep telefonu aksesuarları kaplama.

Altın tungsten süs kaplamaAltın tungsten süs kaplamaAltın tungsten süs kaplama

Uyarı:. Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp üretiminde uzmanlaşmış ve en fazla iki yıl için altın kaplama tungsten sikke satan bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Ürünümüz sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim altın kaplama tungsten alaşım para kullanmayın lütfen.

Bu nedenle, tungsten süsleme kaplı altın ilgilenen varsa, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım Faaliyet | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Üretici
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved