ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Takı >>Tungsten Sahte Altın Takı Kutusu

Tungsten Sahte Altın Takı Kutusu

Chinatungsten sağlar Sahte altın mücevher kutusu tungsten. Bu, ya da altın jübile için sevgilisi, karı ve koca için çok hassas ve güzel bir hediye olabilir. Sincetungsten alaşım sahte altın takı kutusu uzun ömür ve yüksek dayanıklılık özel bir özellik taşımaktadır. Çin ve diğer birçok Asya ülkelerinde, tungsten ürün her türlü yapmak için kullanıldığı zaman, her zaman severler ya da çift arasındaki aşk sonsuz olabilir implicates. tungsten sahte altın sertlik, çizilmemesi karşı hipoalerjeniktir ve fırçalanmış bitirmek tasarımlarında özellikle yararlı olduğu, parlatma gerek kalmayacak olacak mücevher kutusu her türlü için idealdir. Özellikle, biz gravür hizmet sunabilir, erkek arkadaşı ya da kocası kendi adına veya onların sevgilisine ifade etmek istiyorum kelimeleri kazımayı olabilir. oldukça ilginç ve romantik olabilir sahte altın takı kutusu tungsten.

Uyarı:. Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp üretiminde uzmanlaşmış ve en fazla iki yıl için tungsten ilgili ürünler satan bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Bizim altın kaplama tungsten alaşım ürün sadece hediyelik eşya ve dekorasyon purpose.Except tungsten sahte altın takı için, biz de ihtiyaçlarına göre kutunun farklı türde sunabilir olduğunu. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim altın kaplama tungsten alaşım ürünleri kullanmayın etmeyiniz.

Sahte altın takı tungsten-01 Sahte altın takı tungsten02

Eğer tungsten sahte altın takı kutusuna ilgilenen, bu nedenle, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım Faaliyet| Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Üretici
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved