ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Takı >>Tungsten Tarama Altın Bileklik

Tungsten Tarama Altın Bileklik

tungsten varlığı finansal piyasada böyle büyük bir etkisi vardır, Tarama altın bilezik tungsten kuyumculuk sektöründe popüler tasarımları haline geliyor. linkler cilalı yüksek ve takı yakışıklı bir parlaklık veren dirençli çizilmeye ve bizim teneke koleksiyonu için mükemmel bir arkadaştır.

Tungsten malzeme çelik-gri kalay-beyaz ve (o zaman kirli işe kırılgan ve sert) çok saf ve dövme çizim veya ekstrüzyon tarafından çalışılan zaman bir demir testeresi ile kesilmiş olabilir çok sert bir unsur olduğunu . Bu eleman yüksek erime noktasına (3422 ℃), en düşük buhar basıncı ve tüm metaller 1650 ° Cden fazla sıcaklıklarda yüksek gerilme mukavemetine sahiptir. Onun korozyon direnci ve mükemmel bir mineral asit ile herhangi bir saldırı neredeyse algılanamaz. Bu özellikler tungsten tarama altın ürünleri için tungsten malzeme uygun hale getirir.

Uyarı:. Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp üretiminde uzmanlaşmış ve en fazla iki yıl için tarama altın bilezik ve diğer tungsten ilgili ürünler satan bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Biz requirements.Chinatungsten tungsten tarama altın bilezik nitelikli olarak tarama altın bilezik her türlü sağlayabilir ve sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: ihtiyaçlarına göre tungsten tarama altın ürünleri her türlü sağlayabilir herhangi bir yasadışı AMAÇLI için tungsten tarama altın ürünleri kullanmayın etmeyiniz.

Tungsten Tarama Altın Bilezik Resimleri:

Tungsten Tarama Altın Bileklik
Altın Bilezik Tarama

Eğer tungsten tarama altın bilezik ilgilenen, bu nedenle, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım Faaliyet | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Üretici
Chinatungsten Group:[ChianTungsten] [Tungsten Alloy Manufacturer] [Tungsten News] [Paper Weight] [Tungsten Copper] [Tungsten] [Molybdenum Products] [Tungsten Carbide] [Tungsten Carbide Jewellery] [Tungsten Dart] [Dart Shop] [Tungsten Fishing Sinker] [Tungsten Powder] [Tungsten Metal] [Metals Price]
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved