ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Takı >>Tungsten Altın Kaplama Takı

Tungsten Altın Kaplama Takı

örneğin takı,: Günümüzde, tungsten alaşım giderek gibi altın veya platin ikame, ilgili bazı alanda kullanılan vb yüzük, kulak yüzük, kolye, bilek zinciri, Ayrıca, tungsten sahte altın yaygın olarak anma taç ve izlemek bant gibi diğer uygulama olarak hatıra paralar, yapımında benimsenmiştir. tungsten alaşım o takı yapmak için kullanılır uzun ömür ve yüksek dayanıklılık özel bir özellik taşımaktadır yana, tungsten, altın kaplama takılar Her zaman sonsuz olabilir severler ya da çift arasındaki aşkı ima. Onun sertlik tungsten, altın, çizilmemesi karşı hipoalerjeniktir ve parlatma gerek kalmayacak olacak halkalar için ideal kaplama yapar. Bu fırçalanmış bitirmek tasarımlarında özellikle yararlıdır.

Uyarı:. Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp üretiminde uzmanlaşmış ve en fazla iki yıl için tungsten ilgili ürünler satan bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. hediyelik eşya ve dekorasyon AMAÇLI tungsten altın çeşitleri sağlamak ihtiyaçlarına göre takı kaplama sadece bizim altın kaplama tungsten alaşım ürünüdür. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim altın kaplama tungsten alaşım ürünleri kullanmayın etmeyiniz.

Volfram 18kt altın Resimleri takı kaplama

Sahte altın kolye tungsten Sahte altın takı tungsten
18kt altın kaplama kolye tungsten 18kt altın yüzük kaplama tungsten

Eğer tungsten sahte altın takı ilgilenen, bu nedenle, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım Faaliyet | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Üretici
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved