ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Takı >>Altın Kaplama Tungsten Takı

Altın Kaplama Tungsten Takı

Altın tungsten alaşım altın takı kaplama Gerçek altın takı ile karşılaştırılabilir olabilir. Yüksek sertlik, uzun bir süre için giyilen bile direnç, çizilmelere ve deformasyon kolay değil, giyim, hala yeni bakmak istiyorum olduğunu. Üstelik cildinize alerjik değildir. Altın için bir yedek olarak, altın, tungsten takı en popüler kaplı.

Tungsten, erime noktası 3410 ℃ olduğunu, nadir refrakter metal kararlı kimyasal özelliği vardır. normal sıcaklık altında, hava ve su ile reaksiyona girmez. Aynı zamanda, hidroklorik asit, sülfürik asit, nitrik asit ve alkali çözeltisi içinde çözünür değildir. Volfram antik çağda kılıç dövme kullanılır. Modern askeri füze üretmek için kullanılır. Modern sivil alanlarda, takı için kullanılır. Son yıllarda, üst düzey saatler ve lüks takı hakim olarak, tungsten takı daha ve Avrupa'da daha popüler. altın kaplama sonrasında, altın, tungsten takı bir statü sembolü bir tezahürüdür kaplı.

Çin'de Yeni Yıl geliyor olduğunda, arkadaş ve akraba toplanan hediyeler gerekli hale, ama ne hediye gönderilebilir? Güzel ve asil altın tungsten alaşım takı altın altın tungsten alaşım yüzük kaplama, altın tungsten alaşım küpe kaplı, tungsten alaşım bilezik kaplama ve altın tungsten alaşım kolye kaplama gibi kadınlar için en iyi hediye kaplı. Erkekler de küçük ve narin tiplere göre erkekler altın kaplama tungsten alaşım başka bir şey, kendi takı var.

Altın tungsten alaşım altın takı kaplamaAltın tungsten alaşım altın takı kaplamaAltın tungsten alaşım altın takı kaplama

Altın tungsten alaşım altın takı kaplamaAltın tungsten alaşım altın takı kaplamaAltın tungsten alaşım altın takı kaplama


Uyarı:. Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp üretiminde uzmanlaşmış ve en fazla iki yıl için altın kaplama tungsten sikke satan bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Ürünümüz sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim altın kaplama tungsten alaşım para kullanmayın lütfen.

altın ilgilenen nedenle, altın takı alaşım, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen tungsten kaplama sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım Faaliyet | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Üretici
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved