ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Takı >>tungsten Zinciri

tungsten Zinciri

Tungsten alaşım aynı zamanda şu şekilde imal edilebilir tungsten zinciri, vb tungsten kolye, tungsten bilek zinciri, tungsten bilezik, tungsten watchband, tungsten anahtarlık, dahil olarak da adlandırılan "tungsten alaşım zincir",

Tungsten alaşım zincir diğer metallerden yapılmış zincirleri ile karşılaştırıldığında daha yüksek olduğu için kilo erkekler arasında daha popüler gibi görünüyor. Erkekler Futbol, basketbol oynamak zaman aşınma ve korozyona dayanıklı olduğundan, bunu giyebilir, her fırsatta erkek ürünü giyebilir. Erkekler yüzünden tungsten düşük maliyetle kendilerine getirilen tungsten zincirinin güzelliğinin tadını çıkartabilirsiniz. Erkek ürün genellikle daha geniş ve daha uzundur. Ama tabii ki, o da daha geniş ve daha uzun mens getirmek zinciri ağırlık işleyebilir kadınlar için uygundur.

Tungsten alaşım zincir süren yüksek parlaklık sunuyor. mukavemet ve tungsten dayanıklılığı neredeyse imkansız hale getirir. Erkek Ürün, mens ürün ile yaşam beyle, inanılmaz zor ve çizilmeye kanıtıdır.

 

tungsten kolye tungsten kolye tungsten izle bandı
tungsten Kolye
Kolye Zincir
Altın Kaplama Tungsten Zinciri
tungsten bilek zinciri
tungsten bilezik
oyulmuş bilezik
tungsten Kolye
tungsten Bilezik
tungsten Bilezik

Biz tungsten alaşım zinciri, mens tungsten zincirinin birçok farklı türleri vardır. Ayrıca, tungsten zinciri, altın kaplamalı erkek tungsten zincir gibi 18K ve 24K sağlayabilir.

Biz de tungsten zinciri üzerinde oyma olabilir, müşterilerinin özel ihtiyaçlarına göre tungsten zincirini mens.

Sen daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz tungsten Takı.
Eğer tungsten zincirinde herhangi bir ilgi varsa, tungsten zinciri, bize e-posta çekinmeyin mens: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar:Tungsten Alaşım Tedarikçi | Tungsten Alaşım Sınıflar | Tungsten Alaşım Üretici
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved