ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Takı >>Volfram Askeri Yüzük

Volfram Askeri Yüzük

Tungsten alaşım giderek askeri halka yapımında kullanılan, öyle tungsten askeri halka.

Tungsten halkaları askeri halka dağıtımları için idealdir. Tungsten askeri halka para tungsten halkaları günlük giyim kadar tutun ve askerler vücudun through koymak gözyaşı olacak hem de biraz daha iyi olduğunu, birisi eve sizi bekliyor olduğunu bilmek harika. etrafında dişli, silah ve cephane çekme çoğu takı aşındırıcı olabilir, ama sadece bu tür şiddete maruz tutmak için yapılır. Tungsten alaşım yeryüzünde en zor malzemelerden biridir, bu yüzden bükme veya normal bir değerli metal askeri halka yaptığınız gibi, çizilmeye konusunda endişelenmenize gerek yok.

Volfram Askeri Yüzük

Tungsten halka en gezegende aşınmaya dayanıklı halkalar ise, altın ve platin gibi başka bir askeri halka bir ömür boyu sürecek.

Tungsten halka aracı notu çelikten daha yaklaşık 5 kat daha 18K Altın, yaklaşık 10 kat daha sert ve titanyum göre yaklaşık 4 kat daha. Güveler sertlik ölçeğinde bir 8 ile 9 arasında tungsten önlemler, sadece maddi sert (Diamond) 10 ölçer.

Tungsten halka kalıcı cila vardır ve herhangi bir özel takı temizleyiciler ile temizlenmesi gerekmez.

Chinatungsten üretimi ve sizin için tungsten askeri halka sunabilir. Ürünün çeşitli türleri burada mevcuttur. Eğer bir asker olmasa bile, sizin ekibiniz veya toplum için tungsten halka gerekebilir. onun herhangi bir özel tasarım mümkündür.

Eğer tungsten askeri halka dair herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirsiniz: 0086 592 5129595/5129696/5127878.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Tedarikçi | Tungsten Alaşım Sınıflar | Tungsten Alaşım Üretici
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved