ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Takı >>Altın Kaplama Tungsten Alaşım Souvenir

Altın Kaplama Tungsten Alaşım Souvenir

Yeşil Hediye - Altın Kaplama Tungsten Alaşım eşyalar

tungsten uluslararası çevre standartlarına uygun olarak, çevre malzeme ise çevre koruma, modern toplumda önemli bir eğilimdir.Altın kaplama tungsten alaşım hatıra altın kaplama yüzeyi ile tungsten alaşımından yapılmıştır. hatıra olarak, tungsten, kalıcı saklanabilir, aşınmaya dayanıklı, sert renk kolaydır; birlikte altın kaplamalı en iyi malzemedir.

tungsten yüksek erime noktası, sert kırılgan ve zor sürecin özelliklere sahiptir rağmen, dövme, haddeleme, eğirme ve makul bir süreç var gibi çizim, boş, ekstrüzyon olabilir. tungsten plastik işleme iyileştirilmesi ile, çekme mukavemeti ve süneklik büyük ölçüde iyileştirilmiştir. Altın şekil altın çevresel olduğunu seviyor tungsten alaşım hediyelik eşya kaplı. altın pahalı olduğu gibi, altın tungsten alaşım hatıra daha olumlu olduğunu kaplı.

eve ne zaman uzun bir süre için dışarıda çalışırken İnsanlar her zaman, yaşlılar için bazı hediyeler getirmek istiyorum. şirket kutlama, spor veya etkinlik oyunda, altın tungsten alaşım hatıra daha iyi bir seçimdir kaplı. Örneğin: altın hatıra modeli tungsten alaşım kaplama, altın, altın tungsten alaşım hatıra imleri kaplama, altın tungsten alaşım paraları kaplama, tungsten alaşım hatıra madalya kaplı.

Altın kaplama tungsten alaşım hatıraAltın kaplama tungsten alaşım hatıraAltın kaplama tungsten alaşım hatıra

Uyarı:. Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp üretiminde uzmanlaşmış ve en fazla iki yıl için altın kaplama tungsten sikke satan bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Ürünümüz sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim altın kaplama tungsten alaşım para kullanmayın lütfen.

Eğer altın kaplama tungsten alaşım hatıra ilgilenen, bu nedenle, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım Faaliyet | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Üretici
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved