ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Parçaları >>Volfram Müzik Grubu

Volfram Müzik Grubu

Tungsten Avantajları

Bize tüm bilindiği gibi, tungsten, yüksek yoğunluk, yüksek erime noktası, küçük bir hacme, iyi sertlik, birçok aşınma direnci, yüksek nihai çekme mukavemeti, yüksek şekil alabilirlik, yüksek ısı direnci, iyi aşınma direnci, mükemmel termal stabilite gibi pek çok avantajı vardır ve termal şok direnci, vb

Volfram Müzik Grubu

Tungsten malzeme beri 4 kez sert ziyade titanyum ve hatta iki kez çok sert şekilde olur. Tungsten müzik grubu aşınma tungsten olarak zor kabul edilebilir, dolayısıyla daha da dinamik rutinleri olan insanlar için gerçekten güzel bir gecikme. Tungsten tungsten müzik grubu su malzemesi düz tungsten karbür içine render ile birlikte ise bir yoğun oluşturmak sonuçlanır. Tungsten karbür kesinlikle sık sık azgın motoru havai fişek keşif makinelerinde boyunca kullanılır. Tungsten müzik grubu alüminyum gibi çok bir gölge sağlar ve aynı zamanda sık sık kaygan parlak ve gösterge ile birlikte canlı varlık olabilir. Tungsten müzik grubu dikkatinizi geçmişte neredeyse hiçbir koruma ihtiyacı bitiş sahiptir, böylece olduğu için koca üzerinde son derece uygun maliyetli bir yükseltme olabilir.

Tungsten ayrıca lüks bir kahverengi gümüş boyama kurmak için fiziksel su mevduat (PDV) kaplamalarla korunmuş olacaktır. İnsanların kullanışlı, en yaygın tungsten müzik grubu bir sürü abanoz büyük olay şirketleri fark bazı tungsten gelin halka bu yaklaşımı kullanarak dahildir. Ve / kombine ya da belki yapmak için gümüş ve gümüş kullanılarak kakma edilebilir veya değişiklik ve / veya düğün şeridi herhangi daha parlak beyaz canlı sesi oluşturmak. grup genellikle tungsten olduğundan, sizin yanınızdaki bozmadan kayış içinde takı dahil etmek çok maliyetli bir çözümdür.

 

müzik grubu için tungsten müzik grubu tungsten bandı tungsten alaşım
tungsten müzik grubu-01
tungsten müzik grubu-02
tungsten müzik grubu-03
tungsten alaşım

Eğer tungsten ürünleri herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved