ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Parçaları >>iPhone Vibratör için Tungsten Alaşım

iPhone Vibratör için Tungsten Alaşım

Tungsten alaşım Iphone Vibratör nedir?

tungsten alaşım küp
iPhone titreştiğinde titreşimli bileşenleri ile eksantrik motor neden olan bir eksantrik hareket yoktur. Ağırlık merkezi eksantrik ve motor rotoru ve sonra iPhone titreşim değil gibi. aşınma dirençli ve yüksek yoğunluk iyi özelliklere sahip, bu durumda, makine bileşeni tungsten alaşım iphone vibratör gerekli.

Tungsten alaşım Iphone Vibratör için başvurular

Tungsten ağır alaşım bu bileşeni yapmak için mükemmel bir malzemedir. tungsten alaşım yoğunluğu çok yüksek ve bu yana en yüksek yoğunluk / cm3 18.6g edilmelidir. vb tungsten iphone vibratör, titreşimli parça ve saat: Iphone vibratör gibi küçük ama ağır bileşenleri üretmek için popüler bir malzemedir

Iphone vibratörler doğru ağırlık ve non-manyetizma avantajlara sahiptir. motorlu ağırlığı genellikle titreşimler üretir beri, özellikle, daha hafif telefonlar zayıf titreşimli mekanizmalarına sahip olabilir.
Tungsten alaşım küp sık vibratörler olarak kullanılır. diğer malzemeler ile karşılaştırıldığında, vibratör avantajı küçük hacimli, yüksek yoğunluklu (17 g / cm3), boyutu ve ağırlığı yüksek hassasiyet ve herhangi bir manyetik olan. Tungsten alaşım küp bunun için ideal bir malzemedir.

Ayrıca, tungsten, toksik olmayan ve çevre dostu, yaşam döngüsü basitleştirilmiş ve geri dönüştürülebilir. Tungsten ağır alaşım dayanıklı bir malzemedir ve geri dönüşüm kullanılabilir. Eğer tungsten alaşım iphone vibratör yapma işlenmesinde çok zaman kaydedebilirsiniz böylece tungsten ağır alaşım da makineye çok kolaydır.

tungsten alaşım iphone vibratörağır alaşım tungsten vibratör

Eğer tungsten alaşım iphone vibratör herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved