ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Parçaları >>iPad için Tungsten Alaşım

iPad için Tungsten Alaşım

Tungsten alaşım, yüksek yoğunluk, yüksek erime noktası, küçük bir hacme, iyi sertlik, birçok aşınma direnci, yüksek nihai çekme mukavemeti, yüksek şekil alabilirlik, yüksek ısı direnci, iyi aşınma direnci, mükemmel termal kararlılığı ve termal şok direnci, vs gibi pek çok avantajı vardır . Bunu yapmak için en iyi malzemedir tungsten alaşım iPad titreşim ve tungsten alaşım iPad koruyucu.

Tungsten Alaşım Ipad Titreşim

tungsten alaşım ipad
Tungsten Alaşım Ipad Koruyucu

Tungsten alaşım tungsten alaşım iPad Titreşim yapmak için mükemmel bir malzemedir. tungsten alaşım yoğunluğu çok yüksek ve maksimum yoğunluk 18.6g / cm3 olduğundan. Saatin titreşimli parça, vb: Ağır henüz küçük bileşenler gibi popüler malzemedir

Tungsten Alaşım Ipad Koruyucu

Tungsten alaşım o ipad için bileşenleri üretmek için en iyi malzemedir, birçok değerli özelliklere sahiptir. Bir yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir. İnsanlar tungsten alaşımın güvenilir radyasyon kalkanı özelliklerinden yararlanarak tungsten alaşım Ipad ekranlama üretimi için kullanılmaktadır, bu şekilde, uzun bir süre ipad kullanırken gözümüz çok yorgun olamaz ve o da bizim sağlık için iyidir. Size zararlı radyasyon en iyi koruma sağlar. Bu ipad çevremizi korumak yapar. kurşun, bor karbid gibi geleneksel radyasyon kamuflaj malzemeleri ile karşılaştırıldığında, ürün küçük kapasiteli iyi yoğunluk sağlar. Bu ince kalınlıkta, ancak yüksek yoğunluklu yüksek radyasyon absorpsiyonu ile yapılabilir. En ipad için malzeme olarak tungsten alaşım tercih üretmektedir nedeni budur.
ağır alaşım tungsten
Tungsten Alaşım Ipad Titreşim

iPad, iPhone, elektromanyetik radyasyon, cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazların konu konuyla ilgili duruş market.Regardless tartışmalara bir sürü yarattı, burada araçlar için radyasyon koruyucu tasarımları vardır. Bu olabilir ne kadar etkili hiçbir teminat, araştırma yapmak, ancak tungsten alaşım ipad koruyucu Aklınızda belirli işlevselliği ile oluşturulan ürünlerin formda iyi bir fikir edinmenizi sağlar.

Tungsten alaşım Ipad koruyucu yüksek enerjili radyonükleidlerin büyük miktarlarda yönetmek için tasarlanmıştır. Uygun bir kolu herhangi bir kullanıcı ve prosedürler için en uygun açıya pencerenin hızlı uyum sağlar. altıgen şekilli girinti ile birlikte özel bir plaka, tek elle yükleme ve heks-şekilli taban içeren doz domuz boşaltılmasını kolaylaştırmak üzere bir tabana monte edilir. bize sunduğu tungsten alaşım Ipad titreşim ve nitelikli ürünlerdir.

Eğer tungsten alaşım ipad titreşim ve tungsten alaşım ipad radyasyon kalkanı olarak herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved