ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Parçaları >>Cep Telefonu için tungsten alaşım

Cep Telefonu için tungsten alaşım

Cep Telefonu Tungsten Alaşım

tungsten alaşım tuğla
Tungsten alaşım küp ve çubuk genellikle cep telefonu kullanılmaktadır. diğer malzemeler ile karşılaştırıldığında, avantajı cep telefonu tungsten alaşım yüksek yoğunluklu, yüksek bir erime noktasına, küçük hacimli, mükemmel sertlik, üst aşınma direnci, yüksek bir nihai gerilme mukavemetine, yüksek şekil alabilirlik, yüksek sıcaklık direnci, iyi aşınma direnci, mükemmel termal stabilitesi ve termal şok direnci bulunmaktadır.

Biz gereksinimleri ile tam uyum içinde cep telefonu parçaları için tungsten alaşım sağlayabilir.

Cep Telefonu için tungsten alaşımlı için başvurular


cep telefonu bobs ve saat titreşim parçaları gibi cep telefonu ürünleri için tungsten alaşım lider ürün bulunmaktadır. diğer malzemeler ile karşılaştırıldığında, cep telefonu vibratörler tungsten alaşımı, doğru ağırlık ve non-manyetik avantajlara sahiptir. motorlu ağırlığı genellikle titreşimler üretir beri, özellikle, daha hafif telefonlar zayıf titreşimli mekanizmalarına sahip olabilir.

tungsten alaşımlı çubuk
cep telefonundan radyasyon bizim vücut için çok zararlıdır. Cep telefonu için tungsten alaşım özellikle cep telefonu, radyasyon kamuflaj uygulamaları için en iyi seçimdir. Geleneksel radyasyon kalkanı malzemelere kıyasla, tungsten alaşımları radyasyon kalkanı mükemmel değer sağlar. Bir yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir. İnsanlar anti-radyasyon cep telefonu ekranları yapmak için tungsten alaşımın güvenilir radyasyon kalkanı özelliklerinden yararlanarak. cep telefonu tungsten alaşım bizim hayatı daha kolay ve daha güvenli hale getirir. Biz gereksinimleri gibi cep telefonu ürünlerinde tungsten alaşım her türlü sağlayabilir. Biz cep telefonu ürünleri için en kaliteli tungsten alaşım sunuyoruz.

Eğer cep telefonu tungsten alaşım herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 00 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved