ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Parçaları >>Volfram Bobin Müzik

Volfram Bobin Müzik

Volfram Coil Avantajları

tungsten bobin Bu yüksek yoğunluk, yüksek erime noktası, küçük bir hacme, iyi sertlik, birçok aşınma direnci, yüksek nihai çekme mukavemeti, yüksek şekil alabilirlik, yüksek ısı direnci, korozyon direnci, mükemmel termal kararlılık ve benzeri gibi pek çok avantajı vardır, tungsten alaşımdan yapılır vb termal şok direnci, Yani tungsten malzeme müzik aleti için iyidir.tungsten alaşım bobin

Tungsten bobin müzik aleti yaygın müzik aleti böylece piyano, arp, Çin zither dahil kullanılır. Bu yüksek erime noktasına ve yüksek sıcaklık direnci, tungsten alaşımının avantajları vardır, bu nedenle uzun bir süre için kullanılabilecek dayanıklıdır. Üstün giyen dayanıklılığı tungsten bobini müzik aleti başka bir avantajdır.

Tungsten alaşım iki çelik bir yoğunluğa sahiptir ve kurşun daha fazla% 50 daha ağırdır, bu tungsten bobini müzik aleti için çok uygun bir maddedir. tungsten bobin haline getirmek tungsten alaşım için en önemli özellik çalar müzik aleti kullanırken bobin demir gibi diğer malzemeden yapılmış ise, bazı ter orada bırakabilir, onun iyi korozyon direnci, kolayca paslı, ancak tungsten olabilir bobin nedeniyle sorunun üstesinden gelebilirharp tungsten bobin iyi korozyon direnci. Tungsten alaşım aynı zamanda uzun bir süre tungsten bobin müzik enstrümanı uygulamaya zaman insanların vücuduna zarar vermez, toksik olmayan ve çevre dostu bir avantaja sahiptir. Tungsten bobini dayanıklı bir malzemedir ve dairesel kullanılabilir. Tungsten alaşım da makineye çok kolaydır, üretici tungsten bobin sürecinde çok zaman kaydedebilirsiniz. Tungsten alaşım tungsten bobin haline getirmek için en iyi seçimdir.

Bir yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir. İnsanlar tungsten bobin yapmak için tungsten alaşımın güvenilir radyasyon kalkanı özelliklerinden yararlanarak. Biz müzik aleti çalmak, o da bizim sağlığa zarar olduğu ortamda radyasyon emer.

tungsten bobin yüksek çekme direnci, yüksek elastik sınırı, yüksek yorulma direncine sahiptir çünkü tungsten müzik aletinin bobini, uzun bir süre quiveringly kullanılabilir. yük kaldırıldıktan sonra yük öngörülen sınırlar içinde, müzik aleti tungsten bobin kalıcı olarak deforme olmayacak. Tungsten bobin gibi mekanik özelliklere (özellikle elastik limit, strenth sınırı, verim oranı), anti-gevşeme özellikleri, yorulma dayanımı, fiziksel ve kimyasal özellikleri (ısı direnci, soğuk direnci, oksidasyon direnci, korozyon direnci) .Coil olarak mükemmel kapsamlı özelliklere sahip tungsten bobin müzik aleti mükemmel metalurji qulity (yüksek netlik ve tekdüzelik), mükemmel yüzey qulity (yüzey defekti kesinlikle kaçınılması), hassas şekil ve büyüklüğe sahiptir.

 ağır alaşım bobin tungsten

 

Müzik enstrümanı için tungsten bobinde herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla: 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved