ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Parçaları >>iPhone tungsten alaşımlı Kullanımları

iPhone tungsten alaşımlı Kullanımları

Günümüzde, iPhone ve daha popüler, ama iPhone radyasyon dikkate değer bir sorun haline gelir. iPhone yayılan radyasyonun tip elektromanyetik radyasyondur. onlar yapmak ve aramaları cevaplamak için radyo frekansı (RF) dalgaları kullanır çünkü tungsten alaşım iPhone hediyesi. dozlar emisyonları düşük güç (kısa menzilli) gibi çok küçük olduğu kabul edilir. Bununla birlikte, bu dalgalarına maruz kalma azaltabilir hangi yolu vardır. Orada radyasyon çeşitli türleri vardır ama biz atomlar, nötron ve protonların fiziğine almazsınız. iPhone radyasyon çoğu uzman bir konu olmuştur vücut önlemek için.

iPhone Tungsten Bakır Isı Emici

tungsten bakır ısı emici

bir tungsten bakır ısı emicitransferler, hava ya da sıvı gibi bir sıvı ortam için katı madde içinde üretilen ısı, bileşen ya da montaj için kullanılan bir terimdir. tungsten bakır ısı lavabo örnekleri soğutma ve iklimlendirme sistemleri ve bir araba radyatör (aynı zamanda bir ısı değiştirici) kullanılan ısı eşanjörleri. Tungsten bakır ısı emici aynı zamanda yüksek güç lazerler, ışık yayan diyotlar (LED'ler) ve iPhone tungsten bakır ısı lavabo gibi elektronik ve optoelektronik cihazlar, soğumaya yardımcı olur.
Tungsten bakır ısı alıcı tungsten düşük ısıl genleşme özelliklerine sahip, ama aynı zamanda bakır yüksek ısı iletkenlik özellikleri vardır sadece. Özellikle değerli termal genleşme katsayısı ve iPhone malzeme bileşimi termal iletkenliği, sen büyük kolaylık getirdi iPhone tasarım ve malzeme uygulaması ayarlayabilirsiniz.

iPhone için tungsten alaşım vibratör nedir?

Cep telefonu titreştiğinde titreşimli bileşenleri ile eksantrik motor neden olan bir eksantrik hareket yoktur. ağırlık merkezi eksantrik ve motorun rotor sonra cep telefonu titreşir değil gibi. Bu durumda, aşınma dirençli ve yüksek yoğunluk iyi özellikleri olan makine bileşeni gereklidir.

iPhone tungsten alaşım iPhone

iPhone tungsten alaşım Vibratör Başvuru

Tungsten alaşım vibratör bu bileşen yapmak için mükemmel bir malzemedir. tungsten alaşım yoğunluğu çok yüksek ve bu yana en yüksek yoğunluk / cm3 18.6g edilmelidir. Cep telefonu titreşimi, titreşimli parça ve saati, vb: bileşenli büyük bir ağırlık ama küçük kapasiteli, örneğin ihtiyaçları için o popüler
Tungsten ağır alaşım iPhone bobs ve saat vibrasyon parçaları bizim önde gelen ürünlerin biridir. diğer malzemeler ile karşılaştırıldığında, tungsten alaşım vibratörler doğru ağırlık ve non-manyetizma avantajlarını taşımaktadır. motorlu ağırlığı genellikle titreşimler üretir beri, özellikle, daha hafif telefonlar zayıf titreşimli mekanizmalarına sahip olabilir.

iPhone tungsten alaşım kullanımları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, en satış ekibimizle irtibata çekinmeyin sales@chinatungsten.com or by telephone: 086-5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved