ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Parçaları >>Bilgisayar için tungsten alaşım

Bilgisayar için tungsten alaşım

Tungsten alaşım vb yüksek yoğunluklu, küçük bir hacme sağladığı sertlik, birçok aşınma direnci, yüksek nihai çekme mukavemeti, yüksek şekil alabilirlik, yüksek ısı ve yüksek radyasyon tutma yeteneği gibi pek çok avantajı vardır Tungsten alaşım radyasyon kalkanı ve tungsten ısı emici yaygın bilgisayar kullanılmaktadır.

Bilgisayar Kullanılan tungsten alaşımlı Avantajları

tungsten alaşım bilgisayar
Bir yüksek yoğunluklu alaşım 1/3 daha az malzeme kullanılarak kurşun gibi aynı enerji emilimi sağlayabilir. tungsten Bu benzersiz özellik uzun süre bilgisayar kullanırken bu yolla, gözümüz çok yorgun olamaz, bilgisayarlar için ekran yapmak için tungsten alaşım radyasyon kalkanı olarak kullanılmaktadır ve bu bizim sağlık için de iyidir. Tungsten alaşım radyasyon kalkanı size zararlı radyasyon en iyi koruma sağlar. AMS 21014 ve ASTM B777 malzeme standardına toplantı, biz müşteri çizimlere göre CNC bitmiş işleme ile tungsten alaşım radyasyon zırhlama sunabilir. kurşun ve bor karbür gibi geleneksel radyasyon kamuflaj malzemelerine göre tungsten alaşım radyasyon kalkanı küçük kapasiteli mükemmel yoğunluğu sağlar. Tungsten ağır alaşım bilgisayar malzemesi ince ama yüksek radyasyon emilimi ile yapılabilir. Çoğu bilgisayar için malzeme olarak tungsten alaşım tercih üretmektedir nedeni budur.

Yüksek sıcaklık dayanımı bilgisayarda tungsten ısı alıcıyı kullanmak için başka bir avantajdır. Bilgisayar hızı yavaş neden çok büyük miktarlarda ısı üretir. Tungsten alaşım ısı emici bu sorunu çözebilir. Biz ihtiyaçlarına göre tungsten alaşım radyasyon kalkan ve tungsten ısı alıcıyı sağlayabilir.

Bilgisayar tungsten Isı Emici

Tungsten alaşım bugün sunulan en popüler refrakter metal esaslı ısı emici maddelerden biridir. Yeni off-the-raf sistemi ile, son derece rekabetçi fiyatlarla kısa kurşun-zaman bilgisayarda standart tungsten ısı alıcıyı sunabiliyoruz. size kolay ve güvenli satın alma kararı vermek için başkalarıyla karşılaştırmak, böylece tüm off-the-raf parçası fiyatları, sade ve basit Bu web sitesinde, yer almaktadır. satın alma sürecinin basitleştirilmesi yanı sıra, biz de bilgisayarda bizim tungsten ısı alıcı performansını ve kalitesini garanti ve bilgisayar tungsten ısı emici için company.Except bir boy arkasındayız, biz de başka bir kullanım için tungsten ısı alıcıyı sağlayabilir .

diğer malzemelerin ısı lavabo, tungsten ısı alıcı yaygın bilgisayarlar ve diğer fields.Tungsten ısı alıcı kullanılır daha iyi çalışır ve daha uzun time.Tungsten ısı emici için kullanılabileceğini ile karşılaştırıldığında boyutu ve şekli değişir. Biz tungsten ısı alıcının her türlü sağlayabilir.

tungsten alaşımlı levha tungsten alaşım levha
Tungsten Isı Emici Malzeme-01 Tungsten Isı Emici Malzeme-02

  

Eğer bilgisayarda kullanılan tungsten alaşım radyasyon kalkanı tungsten ısı alıcı herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved