ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> آلیاژ تنگستن پرتو سپر >> تنگستن پرتو حفاظت مزیت

تنگستن پرتو حفاظت مزیت

چیست تنگستن پرتو حفاظت مزیت؟

tungsten radiation shielding
کارشناسان که قرار گرفتن در معرض پرتوها را می توان با به حداکثر رساندن محافظ کاهش می یابد. تنگستن استفاده محافظت از پرتو: چگالی بالا، حجم کوچک، و غیره توانایی تابش توقف از یک ماده به چگالی آن مربوط می شود. تراکم بالاتر به معنی قدرت بهتر توقف و محافظ. از آنجا که از تراکم بالاتر آن، آلیاژ تنگستن دارای قابلیت جذب اشعه بسیار بالاتر از سرب است. تخفیف خطی بیشتر آن از اشعه گاما بدان معنی است که مواد کمتر برای محافظت از برابر مورد نیاز است. مقدار معادل برابر آلیاژ تنگستن محافظ رادیواکتیو فراهم می کند خطرات قرار گرفتن در معرض کاهش از محافظ سرب معادل آن.

چرا استفاده از آلیاژ تنگستن رادیواکتیو حفاظت؟

قایسه با مواد محافظت از پرتو های سنتی مانند سرب و کاربید بور، آلیاژ تنگستن محافظ رادیواکتیو چگالی بسیار عالی با ظرفیت کوچک ارائه شده است. در وزن همان آلیاژ چگالی بالا می تواند جذب انرژی به عنوان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند. زمانی که وزن خاص، تراکم تر است، و ضخامت می شودTungsten-radiation-shielding زک تر است. آلیاژ تنگستن مواد محافظ رادیواکتیو می تواند با ضخامت نازک تر اما جذب بالایی از اشعه در چگالی بالا ساخته شده است. به همین دلیل است آلیاژ تنگستن مواد محافظ رادیواکتیو صنوبر است که محافظت از پرتو.

فرمول: K=e0.693 d / △1/2
K: سپر تضعیف چند
△ 1/2: آلیاژ تنگستن رادیواکتیو مواد محافظ از ارزش لایه نیمه ارزش
d: آلیاژ تنگستن ضخامت محافظ رادیواکتیو، با نیمه ارزش ضخامت لایه از واحدهای خود را، شما را به نیمه ارزش ضخامت لایه از کیفیت ترجمه به ضخامت مواد، تقسیم بر چگالی مواد را می توان به دست آمده نیاز دارند.
tungsten radiation shielding

تنگستن آلیاژ بیش از مواد اولیه مناسب برای حفاظت در برابر تشعشع به دلیل تابش تنگستن محافظ استفاده، اشعه تنگستن مزایای محافظ شامل ترکیبی از تراکم رادیوگرافی (بیش از 60٪ چگال تر از سرب)، ماشینکاری، مقاومت به خوردگی خوب، جذب تابش بالا (نسبت به سرب)، چرخه زندگی ساده و استحکام بالا. محافظ تنگستن آلیاژ رادیواکتیو می تواند به همان درجه از حفاظت به عنوان سرب در حالی که کاهش قابل توجهی در حجم کلی و ضخامت سپر و ظروف فراهم می کند. علاوه بر این، آن را غیر سمی و سازگار با محیط زیست از سرب و یا اورانیوم ضعیف شده است. آلیاژ تنگستن در این مورد قابل قبول تر است، برای آنها مزایای محافظت از پرتو غیر سمی و تنگستن می باشد.

اگر شما علاقه مند در آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو می باشد، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com یا با تلفن:86 592 512 9696. ما در خدمت شما هستند تمام وقت.

لینک های مربوطه: محافظت از پرتو| تنگستن پرتو حفاظت نرم افزار| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
تلفن:+86-592-5129696,+86-592-5129595; فکس:+86-592-5129797; پست الکترونیک:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025  闽 ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved